Организација за Баскет

Член од
25 јуни 2017
Мислења
57
Поени од реакции
149
Дечки, темата е споена со веќе слична постоечка, слободно пишувајте тука.
Одлично, фала ти модератор многу за спојката.
Инаку ајде дечки да направиме една организација, да пуцнеме 5х5 или 3х3. Пишете! :D
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.320
Поени од реакции
36.897
Ајде кој може нека договори термин, мене ми одговара било кој ден после 5-6. Верувам и на другите би им одговарало вечерен термин. :)
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.185
Поени од реакции
1.112
Првин треба да се собереме 6 души барем, викајте-прашувајте другари, па ќе бараме сала и термин :)

@Stefan-kobe Извини бро, не знаев дека си веома врло зафатен ;) :D
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.185
Поени од реакции
1.112
Јас и уште еден сме сигурни, би можел и трет да најдам, @Strongxo и другарот и @ВардарскиМКД . 6 сме без Цобето така да ако сте за, потврдувајте. :)
Јас имав термин во Мондано во недела во 8, ако сакате можам да проверам дали е тој слободен, ако не предложувајте друг термин.
 
Член од
25 јуни 2017
Мислења
57
Поени од реакции
149
Јас и уште еден сме сигурни, би можел и трет да најдам, @Strongxo и другарот и @ВардарскиМКД . 6 сме без Цобето така да ако сте за, потврдувајте. :)
Јас имав термин во Мондано во недела во 8, ако сакате можам да проверам дали е тој слободен, ако не предложувајте друг термин.
Во мондано терминче во сабота или оваа недела накај 7, 8... би одговарало?
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.185
Поени од реакции
1.112
Може во недела во 8, вие потврдете дали сте за :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom