Организација за Баскет

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Na koj mu se igra basket da se sobereme ?
Брат, гледам си нов, па да ти појаснам. Одма погоре имаш тема за организација на баскет, немаше потреба да отвараш нова. Запази нареден пат. Темите ги споив, договарајте се овде.
 
Член од
8 август 2015
Мислења
8
Поени од реакции
0
Okay the_kop ! Ajde ja sum za , sea ovaa sabota/nedela da dogovorime negde ?
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
А инаку во напад, таков скорер немало од времето на Мајкл. :D
Јас се асоцирам со Мајк Биби, иако кога тренирав кошарка ме викаа Дивац пошто од него имав дрес. Ама годините не беа нежни према мене и не ми дадоа такво тело :D
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Јас се асоцирам со Мајк Биби, иако кога тренирав кошарка ме викаа Дивац пошто од него имав дрес. Ама годините не беа нежни према мене и не ми дадоа такво тело :D
Среќа па сега имаш тело како на Мајк Биби. :D
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Не знам ја баскет не сум играл со никој од форум досеа, нз кај играте. Ако се дешава викајте, ама сакам и горенаведените да ги видам во игра :D
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Па ни ја не знам бе,затоа викам ако има некој за викендов,ја сум,крај краева,идам и специјално ако треба,само да има игра.Нека биде центар негде,на сите да им одговара,а не таму у некоја си пустелија:D
 
Член од
25 јуни 2017
Мислења
46
Поени од реакции
100
Дечки здраво, како што веќе знаеме зима е, и надвор баскетче или кошарка не се игра... Па затоа решив да направам тема да се собереме 3х3 (баскет) или 5х5 (кошарка) и да отидеме негде на затворено во сала.

Дали некој има идеја или знае каде може, колку се плаќа и кое време се игра во сали, па би можеле да земеме терминче и да пуцнеме неколку партии.

Пишете доле ваше мислење или во порака, поздрав и имајте убав ден.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
Во ЈБТ мислам има сала за кошарка 600 или 800 денари беше термин од еден час.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Дечки здраво, како што веќе знаеме зима е, и надвор баскетче или кошарка не се игра... Па затоа решив да направам тема да се собереме 3х3 (баскет) или 5х5 (кошарка) и да отидеме негде на затворено во сала.

Дали некој има идеја или знае каде може, колку се плаќа и кое време се игра во сали, па би можеле да земеме терминче и да пуцнеме неколку партии.

Пишете доле ваше мислење или во порака, поздрав и имајте убав ден.
Дечки, темата е споена со веќе слична постоечка, слободно пишувајте тука.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom