Орален после пенетрација

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Aceva напиша:
Фино све тоа, како пристап и настап - мислам. Хоуевер, има ситуации во кои и не можеш да бидеш така сигурен дека е баш твое. Боље ти е да размишљаш дека протеини се протеини, па сеа, чии се да се.:):wink:

pa ke zamizam i ke se nadevam oti "tie" protenini se isfrleni od sistemot :P :D
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ако ви одговара пенетрацијата, што е проблемот лижењето после тоа? :)
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Нема зошто да ми е гадно, ако не ми е гадно пред нема да ми е гадно ни после, битно е задоволството, а ако се гадиме сенешто никогаш нема да осетиме задоволство :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
divine напиша:
Ако ви одговара пенетрацијата, што е проблемот лижењето после тоа? :)
Па ти прочита ли некој да напише дека не сака да лиже после пенетрација? Во забулда сте. Мажите со задоволство си лижуцкаат, додека некои жени се гадливи кога станува збор за оралка после пенетрација. :ne_zboram

Ама за тоа на темата за оралка.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ејсид, не реков дека некој кажал така, општо се изразив:icon_lol: :wink:
 

ItWasntMe

Dark Side
Член од
16 октомври 2005
Мислења
89
Поени од реакции
0
A zosto sum uveren deka poveketo zenski ne obozavaat oralka, a ne pa posle penetracija :raz:
 
Член од
20 мај 2005
Мислења
140
Поени од реакции
11
абре некако то ти е лошо... ти пуши, и свршваш, и се лапате!?!?!? мислам то ти е ко да си го земам да си го испушам и така.
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
ItWasntMe напиша:
A zosto sum uveren deka poveketo zenski ne obozavaat oralka, a ne pa posle penetracija :raz:

Eve eden pameten.... Povketo zenski se sramat i nejkat nekoj da im ja liza t.e. oralka!
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Dimitarc напиша:
Povketo zenski se sramat i nejkat nekoj da im ja liza t.e. oralka!
Аии сега го видов муабетов! Ова демек за провокација е или навистина така мислиш?
Па кое женско не сака? НЕМА таква! И на друго место имам напишано дека нема нешто подобро од чувството на влажен и мек јазик на интимното место (да не се изразувам поинаку)! А да не сака може само девојка која не пробала! Ма што зборувам јас? Па и некоја која не пробала знае дека е екстра!
Што се` нема да прочиташ!

Ова се однесува на девојките, се надевам дека некоја ќе ми одговори на прашањево.
Бидејќи прочитав во колумната на Зумбулот, ме интересира дали после анален секс девојките навистина прифаќаат да го земат орално пенисот?:icon_eek:
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
FortunE напиша:
Ова се однесува на девојките, се надевам дека некоја ќе ми одговори на прашањево.
Бидејќи прочитав во колумната на Зумбулот, ме интересира дали после анален секс девојките навистина прифаќаат да го земат орално пенисот?:icon_eek:
Aбе како што би рекле сите на форумов-твое си е зошто да не :pos:
Ама незнам јас, немам анален секс :icon_roll :icon_conf
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Абе ок тоа дека си е твое, ама има разлика од вагинални до анални "сокови":icon_lol:
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
FortunE напиша:
Абе ок тоа дека си е твое, ама има разлика од вагинални до анални "сокови":icon_lol:
Да да у секој случај :) Се зезав ,мислам дека е нормално да не го земат после анален секс...мислам...АНАЛЕН секс е тоа... :icon_eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom