Орален после пенетрација

Член од
17 септември 2008
Мислења
822
Поени од реакции
19
Од мали нозе не учат дека не се става се во уста, ама очигледно некои од нас ја немаат научено лекцијата :).
Точно е, не се става се во уста, ама овие работи не се се, овие работи се ставаат во уста:)
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
Ццц никогаш така не се прави.
обратно бе дечки...
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Да да у секој случај :) Се зезав ,мислам дека е нормално да не го земат после анален секс...мислам...АНАЛЕН секс е тоа... :icon_eek:
но тоа е веќе друга приказна....после анален секс ни јас не би дала да ми го лижат...а ако е со кондом тогаш нема проблем..

А после вагинална пенетрација...нема проблем воопшто
 
Z

Zona Pelucida

Гостин
Во најголеми случаи да точно е дека нема некоја разлика ама, има и такви на кои попрво мишката би им ја лижел отколку клиторисот....причини?
- Меѓу нозе да ја носи шумата од Водно...(па тука шкобеш влакна шо ти се заглавиле меѓу заби)
- Нередовно плакнење т.е. неодржување(одвратен е мирисот)
- Бело прање (потсетува на расипан мајонез)

Кога ќе размислам убаво...во вака опишан женски орган не би ни пенетрирал камоли да лижам, освен ако не сум пијан или сув:sekss: :sekss: :sekss: :hump:
А па вашиот на ливанто мириса,ти ако наоѓаш саде ниварки и бавчарки што не чуле за сапун и брич тоа е твој проблем,незначи дека на сите им смрди и слично.
 
Член од
8 септември 2017
Мислења
68
Поени од реакции
8
ne e problem koga nemam svrseno na vagina mozam da ja lizam ama epten retko go dobivam obratnoto
 

Kajgana Shop

На врв Bottom