Омилен ден во неделата

Кои е вашиот омилен ден во неделата?


  • Вкупно гласачи
    503

FrEaKy GiRL

...FaLLeN AnGeL...
Член од
20 јули 2007
Мислења
623
Поени од реакции
28
Петок. Изгледа зашто сум родена во петок.:pos2:
Не шала на страна, го сакам петокот зашто завршуваме со школо. Пред мене е цел викенд. Имам милиони работи да направам. + вечерните излегувања. Живнувам малку од школото, посебно доколку цела недела сум имала тестови!:pipi:
 

.:TINA:.PINK

.:oksimoronka:.
Член од
17 август 2008
Мислења
354
Поени од реакции
16
petok( koga si idam od skolo, ne deka mrazam skolo, ama go sakam toj den:baeh:)
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Петок. Некако ми е најорганизиран ден, за ден два завршуваат обврските и цел ден минува во организирање на викендот. без разлика дали слободна или со обврски, петочната вечер секогаш е најрелаксирана. И знаеш дека утре сабајле ќе се наспиеш, без разлика во колку си легнал.
Спротивно од тоа, неделата ми е најнеубава. Завршува одморот, кроиш планови за понеделник, а наредното понеделничко утро никогаш никогаш неможеш да го поминеш спиејќи.
 
Член од
30 ноември 2008
Мислења
40
Поени од реакции
9
Па ПОНЕДЕЛНИК затоа што со него започнува нова недела + нашколо во понеделник имаме Географија :wink:...
 

• ChocohoLic •

~Life Is Unpredictable~
Член од
10 ноември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
1
Петок. Некако ми е најорганизиран ден, за ден два завршуваат обврските и цел ден минува во организирање на викендот. без разлика дали слободна или со обврски, петочната вечер секогаш е најрелаксирана. И знаеш дека утре сабајле ќе се наспиеш, без разлика во колку си легнал.
Спротивно од тоа, неделата ми е најнеубава. Завршува одморот, кроиш планови за понеделник, а наредното понеделничко утро никогаш никогаш неможеш да го поминеш спиејќи.
Same here :wink:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
петок.
ич qr не ми чуе за работа и така сабота по цел ден се досадувам и телефоните што не сум ги средил за петок ги оставам за сабота затоа што во сабота не дозволувам да ми се трупа + за сервис, освен тоа поинтересно е петок меѓу сабота одколку сабота меѓу недела вечерта, незнам зашто најверојатно затоа што од понеделник го чекаш викендот.

иако и недела вечер е убаво, кастро, днб...
 

The G-Man

Кепец
Член од
6 декември 2007
Мислења
501
Поени од реакции
12
ПЕТОК!!!

СЕ СОГЛАСУВАМ СО ТОЈ ГОРЕ!!!:baeh:



ПЕТОК И САБОТА ИЗЕДНАЧЕНИ СО 100 ГЛАСА, АЈДЕ ДА ВИДИМЕ КОЈ ЌЕ ПОБЕДИ!!!
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
66
Поени од реакции
4
Омилен ден дефинитивно петок иако сме во школо ама после следи викенд односно забава:helou::helou:
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
денес... поише дожд неам видено
 

Kajgana Shop

На врв Bottom