Од виртуелност во реалност ( ЖУРКА НА 28 МАЈ ВО СКОПЈЕ)

Статус
Затворена за нови мислења.

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Абе освен Ацева ќе има други женски? :P
Дај нека дојдат повеќе женски оти Делфин нема да дојде :P
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Може и јас да дојдам . . . само да видам дали ќе бидам слободен . . .
 
Член од
6 март 2005
Мислења
772
Поени од реакции
5
Ехехеј... каков дил падна во Face?
Јас сум му го поминувал на таму, ама не во 20.00 туку во 21.30. :?
Си викам случајно ако сте заседнале, ако ви се заарнило можда сте останале саат ипол. :D
Ама немаше никој. :cry:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Јузер, не су погледнуел унутра брат, таму бефме! Сме му го заседнуеле до 22:30 :)
 
Член од
6 март 2005
Мислења
772
Поени од реакции
5
Ѕирнав шпиунски внатре и видов два-тројца, ама подалеку беа и не влегов (незгодно ми беше инспекција да вршам). :wink:

Па што не кажете дека внатре ќе бидете? :roll: :idea:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
А бе Јузер, наше место е онде, у ќош, на сепаре, на убавите фотељи. Штета, додуше јас останав до 2100, после морав да одам на матурска кај брачед ми.
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
јузер напиша:
Ехехеј... каков дил падна во Face?
Јас сум му го поминувал на таму, ама не во 20.00 туку во 21.30. :?
Си викам случајно ако сте заседнале, ако ви се заарнило можда сте останале саат ипол. :D
Ама немаше никој. :cry:
Дилот што падна у Фејс беше, тој што не дојде на иницијативниот одбор - да ја плати вечерата и на ушка да ги разнесуе гостите од едно до друго место по Скопјево. :wink:
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
FortunE напиша:
Vchera razmisluvav kako mozam da iskombiniram, no ne mi e izvodlivo ama bash nikako :( Mnogu mi e zal shto ne mozam da sredam so zamena
Fortune .. eve jas se prijavuvam dobrovolno da te zamenam zoshto gledam deka stvarno sakash da odish .. iako sum prva smena ke odam i treta nema problem samo ti odi :D
moze?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ljubavi, znaev deka ke ja zamenis ... cekav da dojdete na kafe pa da vi kazam :lol: :lol: :lol: A dvete nekako da dojdevte? Ili aj da ne ja tupime tuka, posle na kafe :wink:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
StenmarC, ти уште не си пријавен? 8)


Divider, мене колку што ми текнува постоеше некоја кладба пред неколку месеци помеѓу мене (и брат ми) и десерт_фокс (и тебе). Знам дека ја добивме, ама не ми текнува што беше... нешто за кркање така? Баш сеа ќе прочепкам по форумов, ако не си ја избришал темата до сега! :wink:
Баш убаво што ќе доаѓате и двајцата, нали? :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Batistuta напиша:
Може и јас да дојдам . . . само да видам дали ќе бидам слободен . . .
Алек, пиши на темата за пријавување во Општи муабети.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Девилиш, а да доеш ти наместо неа? И онака ти се оштрев тебе од почеток, искам да аргументисам со тебе у живо! :)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Devilish Angel напиша:
FortunE напиша:
Vchera razmisluvav kako mozam da iskombiniram, no ne mi e izvodlivo ama bash nikako :( Mnogu mi e zal shto ne mozam da sredam so zamena
Fortune .. eve jas se prijavuvam dobrovolno da te zamenam zoshto gledam deka stvarno sakash da odish .. iako sum prva smena ke odam i treta nema problem samo ti odi :D
moze?
Znaesh i sama deka ne mozesh da odish od treta smena na prva... Jas nema da dozvolam da se maltretirash i zatoa zaboravi na predlogov, no sepak fala :D
Vekje kazav deka ke ostavime za letovo i pak ke kazam deka mi e zal shto ne sum vo moznost da se druzam so site i da ne se ubeduvame povekje :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ama ste ... aj da ne kazam ... jas ke odam za site a vie kisnete na rabota!!! :lol: :wink:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Мистичен напиша:
Девилиш, а да доеш ти наместо неа? И онака ти се оштрев тебе од почеток, искам да аргументисам со тебе у живо! :)
Ubo i reche!!! Sega jas nejze ke ja nateram i ke ja s`skam :D ete taa moze da dojde, prva smena e :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom