Од виртуелност во реалност ( ЖУРКА НА 28 МАЈ ВО СКОПЈЕ)

Статус
Затворена за нови мислења.

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
И јас ставам потпис на договоров!:)
Aceva, моеш бројче и по ПП да шибнеш, пошто у Фејс по навика махинално глуфчица некоја ќе бараме:)))
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.195
Поени од реакции
34.430
Чекајте бе гејови, 2 дена ме нема на форумов и веќе се' сте договориле. Кажете ми барем кај ќе се собираме, кај ќе идеме и кој ќе присуствува. :wink:
 
Член од
23 февруари 2005
Мислења
2.460
Поени од реакции
43
Мистичен напиша:
За "интернационалците" пак (Vegas, humanoid, Misirkov, Андроник, Rageangel, Macedallien...) се надевам дека летоска кога ќе дојдат во МК ќе има уште собиранки и пријатни моменти на дружба! :)
Дијаспорци од сите земји, обединете се!!!!!!
Контра удар ќе треба да направиме!!! :lol:
Сите во Брисел :lol:
Се надевам дека ќе се видиме летово некаде кајганеријо!! Јас кога си доаѓам, секогаш патувам низ Македонија, така што, ќе ве збркам кој од интернет кафе, кој од дома :lol:

Во име на македонската дијаспора, барам:
- веб камера поставена за време на кајгана журката;
- македонско знаме во позадина, со библијата на маса и на неа кама и пиштол :lol: :mrgreen:

како и да е дружино, би било убаво да видиме некоја сеир фотка од таа забава :wink:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Јас го носам вентилаторот (офцијалното знаме) и кама, друг мека му мисли за пиштолот и веб камерата.

Ејсид, утре во 2000 во Фејс, на муабет, а брат ти ќе ти раскаже што и каде дотогоаш.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
генерална мацо, за кога ќе дојеш да прајме ко шо требит, а не да се зезаме, па да утниме. За тебе мора да првериме, да се спемием и то. Лав ју мор.
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
amanet ti ostavam ak me sakas i ak me poshchovash so se vikaT.....zakaci nekolku pijacki vo moe ime
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Речено-сторено. А да и се пуштам на некоја за тебе? или да се чувам за тебе?
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
normalno deka ke i se pushtis ne na nekoja tuku na pojke :lol: ne si od sapun pa da se cuvash...ne se trosis samo kondicija nabivash....daj lista na zenkive so ke se na zabavata ke mi ti kazam na koja kako :wink:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Рејџ, штом дознаам веднаш. Сеа за сеа сигурно Ацева, Дивајн и Форчун и најверојатно Супергрл. Кој ги знае, денес решивме да се договараме.
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
ne gi znam....samo fortune ja znam......mozam da ti kazam ima razvien graden kosh.....ke mi ti se sviga.....ali i za drugive imam pozitivno mislenje...praj so ke prajs cel da si ko ke dojdam
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Вжи, ќе се те послушам, но и ќе се чувам за тебе ко ќе дојш. Инаку шо забега со 4 исти поста?
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
ne sum jas src kriva maci e kriv hakirashe po forumov :lol: ...nego....jas i ti maraton ke prajme
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Договорено!
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
Договорено и од мене само пишете сабајле една лп за потврда место и време и ќе бидам таму
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom