Од виртуелност во реалност ( ЖУРКА НА 28 МАЈ ВО СКОПЈЕ)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
FortunE напиша:
Divine, ne se plashi, dechkive site se super, nikoj nema nishto losho da ti napravi... :D Ete Eko ke te chuva (se nadevam) :D Posigurna ke bev za tebe da bev i jas so tebe, ama znam deka ziva i zdrava ke se vratish :D
И весела.
А ти, не биди мрзла, видовме веќе дека имате опции и ти и Девлиш, ајде мозгајте таму шо ќе чините за доваѓање.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
А бе нормално дека жива и здрава ќе се врати, туууу какви сте станале сите. Ние сме ти ко кучиња, лаеме, ама ретко касама. Туку, кога ќе каснеме, каснато :twisted:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Aceva напиша:
А ти, не биди мрзла, видовме веќе дека имате опции и ти и Девлиш, ајде мозгајте таму шо ќе чините за доваѓање.
Jas sum prva za shetanje ako e za taka, mnogu sakam da patuvam i da se druzam... Da gi nemav obvrskite koi gi imam, vednash trgnuvam... I Divine znae kolku sakam da shetkam...
No, so Devilish veruvaj deka nemame nikakva moznost da dojdeme (ni sama jas, ni taa, a da ne pravam muabet za zaedno)... Ednata koleshka ni e na odmor i ke bide nadvor od gradov, a drugite si idat na rabota i ne mozeme na nikoja da i nametneme dve smeni... Trgnuvam od sebe, bi izdrzala da rabotam 14 chasa, no posle toa znam kakva ke bidam... Site se so obvrski i nikoja nema da moze da ne zameni :(
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
FortunE напиша:
Divine, ne se plashi, dechkive site se super, nikoj nema nishto losho da ti napravi... :D Ete Eko ke te chuva (se nadevam) :D Posigurna ke bev za tebe da bev i jas so tebe, ama znam deka ziva i zdrava ke se vratish :D
FortunE ne odam na Goli otok! Opraj se ... ali aj veke koa sto pati me opomenuvas, ke nosam ladno oruzje :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
divine напиша:
FortunE напиша:
Divine, ne se plashi, dechkive site se super, nikoj nema nishto losho da ti napravi... :D Ete Eko ke te chuva (se nadevam) :D Posigurna ke bev za tebe da bev i jas so tebe, ama znam deka ziva i zdrava ke se vratish :D
FortunE ne odam na Goli otok! Opraj se ... ali aj veke koa sto pati me opomenuvas, ke nosam ladno oruzje :lol: :lol: :lol: :wink:
Оруж-ја. Бар пе-шес.[/b]
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Од оние во кутичиња од по три ли?
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Си знае она. Голема е. Башка, на бато Еко толку му ги истрљавме ушите, еден ранец ќе понесе :D
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Radical ... aj ovde ke ja iskoristime temava da te odsramime ... t.e site da se odsramime :lol: :lol: :P
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Радикал, немај гајле, на форумов нема тајни и срамуење. ако беше за срамуње кај ќе ни беше крајот.
Еве да видиш дека не треба да се срамиш ќе ја пуштам твојава слика што ја хакнав од кај тебе:



сега немаш појќе од што да се срамиш, сите те знаат, сори!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
А еве ги и останатите учеснички на журката, па ти погоди која е која:



и



а ова е Дивајн:

 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Е па Дивајдер, не фер. Зашто сине ги вадиш сликите од албумот. Одма сеа ќе знаат дека сум средната. Тогаш бев на диета, шо фино си бев заслабната.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Проштевај мамо, оваколку радикал да се опушти пред журката, стегнат е отпојќе.

Нема појќе ветувам!!
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
И на Дивајн и е стара сликата. Види ги сандалките, од пред пе-шест години. Дај некоја поодскоро. И поодблизу.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Се усрамив како да сум Радикал!!!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Да му се сневиди, ме напиздивте значи. Рековме во топикот "Список" да се пријават само оние кои доаѓаат, за лесно да се преброиме, и пишано е да не се дискутира таму. Два дена се дупнав од бришење постови на тој топик. Ќе ве замолам тие кои се имаат пријавено да не пишуваат на таа тема повеќе, дискусиите водете ги тука.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom