Огласи за цимер/ка

Член од
9 август 2014
Мислења
2
Поени од реакции
2
Itno barame uste eden cimer za da najdeme zaedno stan, najmnogu ni odgovara karpos 1, 2, 3, Debar Maalo... Povekje informacii vo inbox
 
Член од
14 март 2013
Мислења
2.875
Поени од реакции
8.678
Бараме цимер за во Скопје, населба Пролет. Имаме стан, во истиот седиме 6 години, условите се добри. Контактирајте ме во приватна порака за подетални информации. Има место за одма вселување.
bump
 
Член од
15 август 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
цимерка/ки за во битола? во близина на педагошки...некаде на партизанска...сеедно...
 
Член од
16 август 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
barame cimerka za stan vo skopje karshi vero jumbo. kompletno namesten, dvosoben so kujna i wc podno grejanje 100 evra so smetki
 
Член од
8 септември 2012
Мислења
42
Поени од реакции
4
Se baraat 2 cimeri/cimerki za vo stan vo Avtokomanda, Skopje. Cenata e 50 evra plus smetki, stanot e top... zainteresiranite neka mi pisuvaat vo pp za kontakt
 
Член од
7 август 2009
Мислења
115
Поени од реакции
16
Барам цимерка или цимерки, за да бараме стан во близина на медицински факултет.
Ако има заинтересирани - 076 355 007
 

Orkad

The Master
Член од
5 октомври 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
10
Бараме 4ти цимер за во стан кај Кјуби, станот е со две спални соби, дневна, ВЦ, тераса, кујна... 250 евра е станот.

Ако имат некој заинтересиран нека пишит овде или нека ме додајт на ФБ
https://www.facebook.com/darejole
 
Член од
20 август 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdravo, baram cimeri za vo skopje zaedno da barame stan ili ako veke nekoj ima najdeno stan, blisku do pravniot fakultet justinijan prvi. ako ima nekoj zainteresiran neka mi pise ili neka me kontaktira na 075311515.. pozdrav :)
 
Член од
13 јануари 2011
Мислења
6
Поени од реакции
0
Здраво друштво,

Во потрага сум по цимери + стан некаде во близина на Електро. Доколку на некој му фали уште еден цимер, нека ме исконтактира по приватна порака

Тенкс~
 
Член од
7 март 2013
Мислења
36
Поени од реакции
6
Барам цимер/ка за во Битола.
Немам најдено сместување ...
Пишете ми во порака.
 
Член од
30 октомври 2011
Мислења
16
Поени од реакции
15
barame cimerka za stan vo skopje karshi vero jumbo. kompletno namesten, dvosoben so kujna i wc podno grejanje 100 evra so smetki
Јас сум апсолвент на правен факултет,имам останато уште некои испити а планирам и да одам на пракса...колку сте вие и како изгледа распоредов на станов? Поздрав :)
 
Член од
24 август 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ние сме две цимерки и бараме трета.Имаме стан одма спроти железничка по 60евра+ мали трошоци. За повеќе информации лп
 

Kajgana Shop

На врв Bottom