Огласи за цимер/ка

Член од
27 август 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Baram cimerka za vo Stip.. ako ima nekoja zainteresirana neka mi pise poraka :D
 

mandak

матапрчо
Член од
26 март 2009
Мислења
799
Поени од реакции
525
Две девојчиња бараат трета цимерка во нова зграда супер наместен стан позади железничка 55 еу + ситни трошоци...076482921[DOUBLEPOST=1409214320][/DOUBLEPOST]
Две девојчиња бараат трета цимерка во нова зграда наместен стан-домофон-паркинг-лифт 6 спрата-тивка средина без гужви и метежи-тинекс одспротива-парно 1450 денари месечно- позади железничка 55 еу + ситни трошоци...076482921
Студентки на економски и медицински факултет се девојчината
 
Последно уредено:
Член од
4 август 2014
Мислења
3
Поени од реакции
1
Здраво на сите. Ние сме две студентки,бруцоши, бараме уште две цимерки. Најдовме стан преубав,значи модерно опремен,со 2 спални со по 2 оделни кревета и со 2 купатила. Станот се наоѓа во Кисела Вода,позади Веро. Цената е 3500 од секого + сметки.

Кој е заинтересиран нека ми пише во инбокс ќе оставам и фејсбук и ке пратам слики. Позз
Уште едно девојче ни фали ^.^
 
Член од
15 октомври 2009
Мислења
822
Поени од реакции
290
ние сме 2ца цимери, бараме уште 1-2 цимери/ки за стан во Штип, станот се наоѓа на 3 мин од центарот, т.е. кај промајата, се плаќа 3000 денари од човек со вклучени сметки за кабловска и интернет. Заинтересираните нека ми пишат во порака
 
Член од
1 април 2014
Мислења
19
Поени од реакции
3
Барам цимерка во Битола, цел спрат од куќа имаме, двете своја соба, убав голем, дневен престој, кујна и купатило. на мн убаво место е близу до центарот :)
пишете :LOL:
 
Член од
2 септември 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Барам цимери за во стан во Штип!
Станот е кај Сењак,близу Ребус,150 квадрати,претсобје,кујна со трпезарија,дневна соба,2 WC,2 тераси и 2 големи соби со брачни кревети,целосно опремен Wi-Fi,кабловска итн.
Кирија 3000 ден. месечно + сметки
 
Член од
1 декември 2013
Мислења
86
Поени од реакции
86
Бараме еден или двајца цимери/ки за стан позади Буњаковец кај основното Песталоци. Ние сме 4 цимери (2машки,2женски). Станот е голем 90 квадрати. Цена 300 евра.
 
Член од
4 септември 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Barame cimerka stanot se naogja nad angels cafe cenata e 3500den za povekje informacii slobodno prasuvajte!!! :*
 
Член од
11 септември 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Барам цимерка за во веќе најден стан над државна болница. 077843150
 
Член од
11 септември 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Барам 2 цимерки за во Битола, ние сме 2 ни фалат уште 2,станот е кај средно техничко, заинтересираните можат да ми пишат порака, можам и слики од станот да му пуштам на тој шо сака да го види.станот е трособен и во добра состојба е , поздрав пишете :);):D
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Бара ли некоја цимерка за во битола?
 

SaltNPepa

Other's envy, owner's pride!!!
Член од
14 септември 2012
Мислења
1.945
Поени од реакции
2.523
Барам цимерка за во Скопје. Станот се наоѓа позади СП маркет и пазарчето во Автокоманда. Цената е 5500 вкупно за сите трошоци. Контакт 075/765-686
 

Kajgana Shop

На врв Bottom