Обложување на нет

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Не ми е проблем мене само ке оди тешко ама можеби ке закачиме нешто којзнае :) Ианку сум пробал на илјадници начини многу стратегии сум практикувал ама во последно ги имам запоставено и затоа и сум во минус изгледа сега планирам да отворам и блог со стратегии се надевам ке помогнам некому да си ја најде својата
Дајте да ги изгориме кладилнициве доста не гореа тие нас
би требало да има неколку дневно :),јас наоѓам помеѓу локалниве 1-2 дневно,зависи и од понудата што ја има тој ден
 
Член од
11 септември 2010
Мислења
11
Поени од реакции
0
А дали можи преку охридска банка да се внесуваат/вадат пари од обложувањево на нет ?
 
Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
Untitled.jpg Ајде малку помош...
Картица од Халк Банка имам - Visa Electron
Не ми ја прифаќа ниту на Bwin ниту на Bet365,одам во банка им обаснувм...Таа на шалтер вика најверојатно Банката ја блокира трасакцијата за да ги заштити клиентите ...
Дали има некој со истиов проблем ? И предложите друга онлајн обложувалница..
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Прегледај го приврзокот 49289 Ајде малку помош...
Картица од Халк Банка имам - Visa Electron
Не ми ја прифаќа ниту на Bwin ниту на Bet365,одам во банка им обаснувм...Таа на шалтер вика најверојатно Банката ја блокира трасакцијата за да ги заштити клиентите ...
Дали има некој со истиов проблем ? И предложите друга онлајн обложувалница..
Oд Халк Банк не може мислам на интернет да бркаш работа.
Моја препорака, направи си moneybookers акаунт, регистрирај си ја картичката таму и терај си работа, нема да имаш никаков проблем за уплата на сите страници за обложување!
Ако те интересира нешто повеќе(за moneybookers), пиши ми пп!
Позз
 

Геврек

O ALQUMISTA
Член од
6 ноември 2008
Мислења
770
Поени од реакции
483

Батка земи си виза од тутунска или уни и не комплицирај.

Еден банкар од тутнска ми кажа дека незнаат од каде идат парите оние што се мали суми, само големите суми ги проверуваат така што нема зашто да се плашиш ни од закон ни од ништо..

Мој совет играј со норвешки круни оти ке имаш поголема цифра и ке имаш чувство дека играш со повеке пари.

поздрав и играј онака кога тие е досадно оти отидоа парите за миг
 
Член од
29 ноември 2011
Мислења
18
Поени од реакции
2
Дали знае некој сајт за online кладње каде можам да ставам пари од Payza(пораншно Alertpay) бидејки имам 7.5 долари на Payza и неможам никако да ги префрлам на картичка или на bet365.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
565
Поени од реакции
256
Значи вака, на dobet.com стигнав до 50е и сега незнам како оди процесот, дали треба прво да ставам 10е и кога ќе дојдам до 100е тогаш да ги извадам??
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.970
Со VISA од Стопнаска банка може да се игра ? ако може на која страна? :)
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Сакам да почнам да се кладам на нет, што ми треба картица, од која банка, најдобра страна за кладење и ред други работи што ми требаат да ги знам. Ако може некое подетално инфо, некој?
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Сакам да почнам да се кладам на нет, што ми треба картица, од која банка, најдобра страна за кладење и ред други работи што ми требаат да ги знам. Ако може некое подетално инфо, некој?
Бет365 ти е најдобра(според мене), картица од НЛБ Тутунска или УНИ Банка и ќе си уплаќаш и ќе си вадиш пари без проблем.
Друго зависи што те интересира, кладење си е кладење;)
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.007
Поени од реакции
2.043
So amerikanska karticka ne davaat da im pushtam depozit stranicive, ne razbiram shto e problemot..
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
има некој повлекувано од бет-ат-хоме? кој копии од документи ги бараат?
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.952
Поени од реакции
1.170
kako so gledam site vikate kartica od uni banka i NLB ... od stopanska banka imalo visa internet i moze li so taa da se oblozuvam vo zivo na internet pomos koj znae da objasni ?? :)
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.660
Знае некој страна за со deposit од PayPal ? И дали има бонуси ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom