Обложување на нет

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Probav da napravam akaunt na bwin, se bese ok, a koga dojde da napravam depozit, mi izleze deka ne moze zaradi sigurnosi pricini. So 2-3 karticki probav(od NLB, Uni) ama ne znam sto e problemot, na niv pari ima!
Da ne mu se ima na nekoj drug vakov problem pojaveno i ako moze da me upati sto i kako da pravam?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Probav da napravam akaunt na bwin, se bese ok, a koga dojde da napravam depozit, mi izleze deka ne moze zaradi sigurnosi pricini. So 2-3 karticki probav(od NLB, Uni) ama ne znam sto e problemot, na niv pari ima!
Da ne mu se ima na nekoj drug vakov problem pojaveno i ako moze da me upati sto i kako da pravam?
Отвори си moneybookers регистрирај си картичка и депозитирај преку moneybookers :)
 

1x2

Член од
15 август 2012
Мислења
50
Поени од реакции
10
Probav da napravam akaunt na bwin, se bese ok, a koga dojde da napravam depozit, mi izleze deka ne moze zaradi sigurnosi pricini. So 2-3 karticki probav(od NLB, Uni) ama ne znam sto e problemot, na niv pari ima!
Da ne mu se ima na nekoj drug vakov problem pojaveno i ako moze da me upati sto i kako da pravam?
Podobro ti e da otvoris smetka na bet365, em ke dobies 100% bonus, em imas pogolemi koeficienti, em imas mnogu pogolem izbor na oblozuvanje vo zivo
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Podobro ti e da otvoris smetka na bet365, em ke dobies 100% bonus, em imas pogolemi koeficienti, em imas mnogu pogolem izbor na oblozuvanje vo zivo
Даваат бонус пак ?? јас кога се регистирав немаше бонус за македонија !
 

1x2

Член од
15 август 2012
Мислења
50
Поени од реакции
10

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Ima 100% bonus za onie koi prvpat otvaraat smetka
--- надополнето: 16 август 2012 во 11:35 ---

jas na bwin imam otvoreno smetka, depozit pravam od Moneybookers, pa mozes taka i ti
Zavrsiv rabota, acereal vcera mi pomogna taka da sega se e vo red;)

Sepak bet365 e majka na site onlajn oblozuvalnici!
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
1.156
Поени од реакции
1.979
Ајде ако не е проблем некој да ми објасни целата процедура од почеток за отворање на сметка на 365. Поопширно се што е потребно.
Разбрав дека се плаќало и данок, а и дека и да добиваш неможело одма да ги вадиш парите ?!

Нека биде и по ПП. сеедно, поздрав.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Ајде ако не е проблем некој да ми објасни целата процедура од почеток за отворање на сметка на 365. Поопширно се што е потребно.
Разбрав дека се плаќало и данок, а и дека и да добиваш неможело одма да ги вадиш парите ?!

Нека биде и по ПП. сеедно, поздрав.
Доколку веќе имаш картица за уплакање на пари постапката ти е оваа:
Отвори го линков BET365
Кликни на “Заложи“ пошто претпоставувам ке ти го отвори на бугарски пошто на македонски нема. Потоа на регистрација и пополни податоците.
Во зависност од тоа колку ке вложиш ке добиеш бонус во тој износ максимум до 100 евра меѓутоа мора првин да ги одиграш твоите пари за да можеш да го добиеш бонусот
Ако нешто не ти е јасно слободно прашај ме

позз
 
Член од
29 ноември 2011
Мислења
18
Поени од реакции
2
Здраво сакам да извадам картичка од ПроКредт банка е сега таму има да избереш дали сакаш парите на картичката да се во денари или во евра има ли тоа некаква врска пошто сакам да ставам пари на bet365.. поздрав:)
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Здраво сакам да извадам картичка од ПроКредт банка е сега таму има да избереш дали сакаш парите на картичката да се во денари или во евра има ли тоа некаква врска пошто сакам да ставам пари на bet365.. поздрав:)
Ако немаш извадено не вади од Про Кредит зошто има многу случаи што имале проблем со ставање пари на онлајн обложувалници!
Земи со од Уни или Нлб и немај гајле!
Позз
 
Член од
29 ноември 2011
Мислења
18
Поени од реакции
2
Ако немаш извадено не вади од Про Кредит зошто има многу случаи што имале проблем со ставање пари на онлајн обложувалници!
Земи со од Уни или Нлб и немај гајле!
Позз
Аха епа ок ке одам во уни ке извадам а парите дали се во денари или евра тоа нема врска?
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Аха епа ок ке одам во уни ке извадам а парите дали се во денари или евра тоа нема врска?
Таму ставаш во денари, на кладилница ти се претвораат во евра и обратно!
Ќе си пресметуваш само еврото 61.9 или 62 па прави си математика!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom