Обложување на нет

Член од
12 април 2012
Мислења
11
Поени од реакции
0
Imam eden problem...sakam da igram online poker..i sea ima programa koja sto mora da se instalira za da se igra...instaliranjeto e ok,ama pri vklucuvanjeto mi pojavuva nekoj problem "IDirect3D9::CreateDevice Failed".Dali nekoj znae so e problemot?

Inace stranata e http://v365poker.com/ registritajte se i igrajte za bonus do 1200$,bez nikakakov prethoden depozit.Pozz
 
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Imam eden problem...sakam da igram online poker..i sea ima programa koja sto mora da se instalira za da se igra...instaliranjeto e ok,ama pri vklucuvanjeto mi pojavuva nekoj problem "IDirect3D9::CreateDevice Failed".Dali nekoj znae so e problemot?

Inace stranata e http://v365poker.com/ registritajte se i igrajte za bonus do 1200$,bez nikakakov prethoden depozit.Pozz
Или немаш directx инсталирано или твојата графичка не поддржува directx.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Или немаш directx инсталирано или твојата графичка не поддржува directx.
не е до тоа .. нешто до фајлот е .. и мене ми направи а имам directx инсталирано.. ова фајлот што се даунлоадира не чини нешто .
 
Член од
12 април 2012
Мислења
11
Поени од реакции
0
не е до тоа .. нешто до фајлот е .. и мене ми направи а имам directx инсталирано.. ова фајлот што се даунлоадира не чини нешто .
znaev deka nesto drugo e problemot probav jas se odnovo da instaliram i kaj mene i pak ne biva nisto...
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
znaev deka nesto drugo e problemot probav jas se odnovo da instaliram i kaj mene i pak ne biva nisto...
мене на крај од кога се спушти ми направи така и инсталирано беше све.а ова како дава пари сега. 0 ми пишува или треба да играм фрирол турнири ?
 
Член од
12 април 2012
Мислења
11
Поени од реакции
0
мене на крај од кога се спушти ми направи така и инсталирано беше све.а ова како дава пари сега. 0 ми пишува или треба да играм фрирол турнири ?
па ваљда треба да играш на фрирол,и од коа ке напрајш 144 FPP(поима немам шо е,ваљда како чипови нешто) автоматски ти става 10 евра на акаунт...кај мене уште се јавува истиот проблем не можам да играм...ќе чекам да напраат на веб верзија...среќно :)
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
па ваљда треба да играш на фрирол,и од коа ке напрајш 144 FPP(поима немам шо е,ваљда како чипови нешто) автоматски ти става 10 евра на акаунт...кај мене уште се јавува истиот проблем не можам да играм...ќе чекам да напраат на веб верзија...среќно :)
Ништо ..фрирол турнириве се од 3 на сабајле до 6 сабајле после нема .. ке си играм бвин фрирол подобро :D
 
Член од
12 април 2012
Мислења
11
Поени од реакции
0
Ништо ..фрирол турнириве се од 3 на сабајле до 6 сабајле после нема .. ке си играм бвин фрирол подобро :D
xax,штом е таква работата да не се нервирам ич со не можам да играм :)
--- надополнето: 7 мај 2012 во 22:48 ---
Ништо ..фрирол турнириве се од 3 на сабајле до 6 сабајле после нема .. ке си играм бвин фрирол подобро :D
абе брат да не си грешка нешто...зш овде пишува 24 часа можиш да играш...

Our poker network offers exclusively to the Starlive players Hold'em, Omaha, 32 card, Telesina Cash tables and tournaments 24/7.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
xax,штом е таква работата да не се нервирам ич со не можам да играм :)
--- надополнето: 7 мај 2012 во 22:48 ---

абе брат да не си грешка нешто...зш овде пишува 24 часа можиш да играш...

Our poker network offers exclusively to the Starlive players Hold'em, Omaha, 32 card, Telesina Cash tables and tournaments 24/7.
Moже 24 часа да играш али турнириве беспари што се се во тоа време . а ти играј 24 часа ако депозитираш :D
 
Член од
12 април 2012
Мислења
11
Поени од реакции
0
Moже 24 часа да играш али турнириве беспари што се се во тоа време . а ти играј 24 часа ако депозитираш :D
јбг, така пишува во објанувањето за бунусот...ама изгледа тешко им се дава бонусот :)
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Дали има некој порачано од тие наградите за членови на b'inside на bwin? Ме интересира за колку време стигат.
 
Член од
22 мај 2012
Мислења
5
Поени од реакции
0
Прашање до поискусните нет играчи...Регистриран сум на Бет365 со картичка од НлбТутунска....Освоив некоја сума на пари...Гледам парите во евра ми стојат во
Withdrawable ...Што треба да сторам ?? Треба нешто да кликнам за парите ми легнат на картичка??? И како иде подигнувањето на парите бидејќи е во евра со Тунунска...Ако може ваши лични искуства и да ми помогнете....Ви благодарам !!!
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Прашање до поискусните нет играчи...Регистриран сум на Бет365 со картичка од НлбТутунска....Освоив некоја сума на пари...Гледам парите во евра ми стојат во
Withdrawable ...Што треба да сторам ?? Треба нешто да кликнам за парите ми легнат на картичка??? И како иде подигнувањето на парите бидејќи е во евра со Тунунска...Ако може ваши лични искуства и да ми помогнете....Ви благодарам !!!
Како прво дали го верификува акаунтот ? дали ти се јавија по телефон да докажеш дека се точни сите податоци ? парите ке ти стигнат како денари на картичка бидејки ти е обична а не девизна картичката ..
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Прашање до поискусните нет играчи...Регистриран сум на Бет365 со картичка од НлбТутунска....Освоив некоја сума на пари...Гледам парите во евра ми стојат во
Withdrawable ...Што треба да сторам ?? Треба нешто да кликнам за парите ми легнат на картичка??? И како иде подигнувањето на парите бидејќи е во евра со Тунунска...Ако може ваши лични искуства и да ми помогнете....Ви благодарам !!!
Pa treba da odis vo withdraw, da vneses kolku suma sakas da povleces i paswordot na kraj go pisuvas. Posle parite na karticka koga ke ti stignat, cim si vo NLB, ke ti se javat i ke te prasaat sakas vo denari, sakas vo evra da ti se i tolku :)
 
Член од
22 мај 2012
Мислења
5
Поени од реакции
0
Како прво дали го верификува акаунтот ? дали ти се јавија по телефон да докажеш дека се точни сите податоци ? парите ке ти стигнат како денари на картичка бидејки ти е обична а не девизна картичката ..
Имав проблеми баш со тоа...ми с ејавија али не сум видел кога ме побарале од бет365...и акаунтот стопиран ми беше...ми бараа лични податоци...пратив копија од пасош по маил...и ми кажаа дека во ред и дека може да се обложувам....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom