Обложување на нет

Член од
3 септември 2020
Мислења
307
Поени од реакции
1.220
Поздрави дечки,надевам се дека ке има некој ко е имал проблеми со верификација и сите тие глупости при онлајн кладење,па да ме советува што е најдобро да направам...
Значи овака,играв на Моцарт онлајн,за 2 дена направив 8к евра,сакав да полечам пари на скрил акаунтот...после 2 дена ги вратија парите на Моцарт профилот со порака дека ке и требат дополнителни документи за верификација,а при тоа ги имав пратено сите документи и имам имеил од нов на 30.10.2022 дека мојот Моцарт профил е успешно верифициран,и дека можам да повлекувам пари без проблем...сега им ги испратив сите дополнителни документи што ги побараа и добив само еден маил да бидам стрплив да ги одработат документите...сакам да побарам ваше мислење,што е најдобро да направам...ви благодарам!
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.289
Поени од реакции
1.746
Поздрави дечки,надевам се дека ке има некој ко е имал проблеми со верификација и сите тие глупости при онлајн кладење,па да ме советува што е најдобро да направам...
Значи овака,играв на Моцарт онлајн,за 2 дена направив 8к евра,сакав да полечам пари на скрил акаунтот...после 2 дена ги вратија парите на Моцарт профилот со порака дека ке и требат дополнителни документи за верификација,а при тоа ги имав пратено сите документи и имам имеил од нов на 30.10.2022 дека мојот Моцарт профил е успешно верифициран,и дека можам да повлекувам пари без проблем...сега им ги испратив сите дополнителни документи што ги побараа и добив само еден маил да бидам стрплив да ги одработат документите...сакам да побарам ваше мислење,што е најдобро да направам...ви благодарам!
Na koja licenca im e kladilnicata?
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Na koja licenca im e kladilnicata?
Malta Gaming Authority им е @LeeNox_Red за таква сума 95% од кладилниците ќе те малтретираат што стана и нормално во денешно време, многу од нив ќе ти најдат и причина да не те исплатат, не знам сум немал искуство со Моцарт реално баш извести што ќе направиш
Mene mi stignaa za 5 rabotni dena. No od Skrill do Master Card kartica na UNI banka im trebase 6 dena. Na Skrill pisuva deka se prateni (processed) no na kartica veke 10 rabotni dena pominaa i uste gi nemam dobieno.
Од Скрил на Мастер Кард од НЛБ стигаат за 10/15 минути, убедливо најдобра банка во МК за онлајн трансакции
 
Член од
3 септември 2020
Мислења
307
Поени од реакции
1.220
Na koja licenca im e kladilnicata?
Малта гејмблинг
Автоматски споено мислење:

Malta Gaming Authority им е @LeeNox_Red за таква сума 95% од кладилниците ќе те малтретираат што стана и нормално во денешно време, многу од нив ќе ти најдат и причина да не те исплатат, не знам сум немал искуство со Моцарт реално баш извести што ќе направиш
Јасно ми е тоа,но доколку веќе ме имат верифицирано,со пратени на сите документи што ги побараа,сега бараат дополнителни...го имам и имеилот каде тврдат дека е со во ред,и можам да исплаќам без проблем.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Јасно ми е тоа,но доколку веќе ме имат верифицирано,со пратени на сите документи што ги побараа,сега бараат дополнителни...го имам и имеилот каде тврдат дека е со во ред,и можам да исплаќам без проблем.
Класика е тоа руска школа на малверзација, дур играш и губиш или не си драстичен профит се е океј, кога сакаш да повлечиш поголема сума мора дополнителни документи :D

Не останаја асолни онлајн кладилници сите се штитат, сите имаат трејдинг тимови и брзо упаѓаш во радар и си лимитиран, мада мислам дека кладилниците под МГА се пофер и ќе те исплатат, оние под Куракао се позезнати и тешко исплајќаат, @Boce1234 има повеќе искуство со овие од МГА би требало да знае.

Играјте си на Pinnacle иако нема многу маркети барем работат со најмала маргина и знаете дека никогаш нема да бидете лимитирани или неисплатени.
 
Член од
3 септември 2020
Мислења
307
Поени од реакции
1.220
Класика е тоа руска школа на малверзација, дур играш и губиш или не си драстичен профит се е океј, кога сакаш да повлечиш поголема сума мора дополнителни документи :D
Баш така,додека се губе пари е се во ред,нема потреба од дополнителни документи,се додека не те потрефи некоја среќа и добиеш поголема сума на пара,тогаш започнува и клецањето у здрав мозок..
У мој случај се работе на 2 тикети уплатени еден на 50 евра и добивка од 3к,и друг на уплата од 120 и добивка од 3.5к..никакви местенки,чиста коцкарска среќа
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Dali Parimatch i Pinnacle imaat opcija za withdraw preku skrill ?
Имаат и двете ако играш на Паримеч избегавај да играш сумливи и анонимни лиги многу вероватно ќе останиш без парите ако добиваш, а на Пајнакл немаш гајле од ништо :)
 
Член од
3 септември 2020
Мислења
307
Поени од реакции
1.220
Класика е тоа руска школа на малверзација, дур играш и губиш или не си драстичен профит се е океј, кога сакаш да повлечиш поголема сума мора дополнителни документи :D

Не останаја асолни онлајн кладилници сите се штитат, сите имаат трејдинг тимови и брзо упаѓаш во радар и си лимитиран, мада мислам дека кладилниците под МГА се пофер и ќе те исплатат, оние под Куракао се позезнати и тешко исплајќаат, @Boce1234 има повеќе искуство со овие од МГА би требало да знае.

Играјте си на Pinnacle иако нема многу маркети барем работат со најмала маргина и знаете дека никогаш нема да бидете лимитирани или неисплатени.
Чисто како известување,конечно верифицираа го акаунтот на Моцарт,после 50 имеилови и разговор на живо,тоест на лајв чат,каде во последниот разговор им пишав дека доколку не добијам макар повратен маил,каде ке ме известат што понатаму,ке бидат дадени на Malta Gambling Association па потоа ке имат работа си нив...тоа се случуваше денеска сабајле,за да после саат и половина добијам потврден маил дека се е како што треба и можам да го користам својот Моцарт акаунт,и си ги исплатам парите..
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.207
Чисто како известување,конечно верифицираа го акаунтот на Моцарт,после 50 имеилови и разговор на живо,тоест на лајв чат,каде во последниот разговор им пишав дека доколку не добијам макар повратен маил,каде ке ме известат што понатаму,ке бидат дадени на Malta Gambling Association па потоа ке имат работа си нив...тоа се случуваше денеска сабајле,за да после саат и половина добијам потврден маил дека се е како што треба и можам да го користам својот Моцарт акаунт,и си ги исплатам парите..
Zasto ne se kladis na winamax ili neobet, imaat germanska licenca i podobri se od mozzart od sekoj aspekt
 
Член од
12 ноември 2022
Мислења
840
Поени од реакции
1.207
Играм на Бет365,али кај овие битанги се погоди да бидам добитен у 2 дена 8к..за акл само Бет365 и ништо друго!
Pa dobro cim te isplatile znaci korektni se i mozzart, no neobet i winamax se mnogu podobri kladilnici od mozzart.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom