Обложување на нет

Член од
29 септември 2011
Мислења
2.103
Поени од реакции
2.236
Да,веќе не даваат ама на останатите можеш
 
Член од
23 јануари 2018
Мислења
23
Поени од реакции
0
Здраво ми треба одговор на некои прашања околу онлајн кладење на 1xbet искуство околу кладење на оваа страница и околу ддв плаќање. Пред неколку дена почнав да се кладам на 1xbet. Сега сакам да повлечам пари на моја сметка. Парите се стигнати на апликација видов, само уште треба банката да ги одобри. Дали некој имал проблем да не му се исплати целосна сума? Дали откако ќе се префрлат парите мора да де плати данок во ујп и каква е процедурата, кои докумнети се потребни?
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
138
Поени од реакции
103
Здраво ми треба одговор на некои прашања околу онлајн кладење на 1xbet искуство околу кладење на оваа страница и околу ддв плаќање. Пред неколку дена почнав да се кладам на 1xbet. Сега сакам да повлечам пари на моја сметка. Парите се стигнати на апликација видов, само уште треба банката да ги одобри. Дали некој имал проблем да не му се исплати целосна сума? Дали откако ќе се префрлат парите мора да де плати данок во ујп и каква е процедурата, кои докумнети се потребни?
Ќе ти се јават од банка да одиш кај нив, да има однесеш документи да потипшеш изјави. Знаат и во Народна Банка да те пратат.
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
138
Поени од реакции
103
Какви документи?
Обично бараат кој ги испратил за која цел. Не е само за бет било каков прилив да имаш првпат ќе те бараат да отидеш кај нив инаку знаат и да ги вратат парите назад.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Член од
23 јануари 2018
Мислења
23
Поени од реакции
0
Сега имам уште еден проблем на во врска со 1xbet. Дали некој имал проблем околу two factory authentication google key. Го имам заборавено и сега ми го бара. Позз
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
1.917
Поени од реакции
3.392
Iskustvo so mozzart online? Problemi so uplata/isplata? Kakva karticka ke treba za depozit i na koja banka?
 
Член од
23 јануари 2018
Мислења
23
Поени од реакции
0
Јас играм таму,доста добри,има повеќе опции,пример јас со скрил депозирам
Како е можно да се направи акаунт да се игра ма моцарт. Јас пробував не ми дозволува за Македонија. Дали има друг линк за на страна?
 
Член од
3 септември 2020
Мислења
307
Поени од реакции
1.220
Како е можно да се направи акаунт да се игра ма моцарт. Јас пробував не ми дозволува за Македонија. Дали има друг линк за на страна?
Mozzart.com
Играм од Германија,за од Мк не би знаел да ти кажам.
 
Член од
10 ноември 2022
Мислења
299
Поени од реакции
880
Ах јасно затоа се почудив. Епа не може од Македонија.
Зошто сте бе толку изгубени? штом не ти дозволува од Македонија? Еве ти линк до меѓународниот сајт, регистрирај се и играј.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom