Обложување на нет

Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.952
Поени од реакции
1.169
Зошто сте бе толку изгубени? штом не ти дозволува од Македонија? Еве ти линк до меѓународниот сајт, регистрирај се и играј.

Ke te pras7vat sea dali danok treba da se plakja ne gi rckaj
 
Член од
23 јануари 2018
Мислења
23
Поени од реакции
0
Зошто сте бе толку изгубени? штом не ти дозволува од Македонија? Еве ти линк до меѓународниот сајт, регистрирај се и играј.

Fala ti mnogu. Kazi mi dali moze da se pravi deposit i withdraw so master card.
 
Член од
20 јануари 2023
Мислења
4
Поени од реакции
0
Batale te gi Mozzart, otvoriv accaunt, staviv pari preku skrill, im isprativ dokumenti za verifikacija, 20 dena cekam da mi odgovorat, vo megjyvreme bev dobiten i sega nemozam da si gi pivlecam parite.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.374
Поени од реакции
108.854
Batale te gi Mozzart, otvoriv accaunt, staviv pari preku skrill, im isprativ dokumenti za verifikacija, 20 dena cekam da mi odgovorat, vo megjyvreme bev dobiten i sega nemozam da si gi pivlecam parite.
Наравоучение? Не биди добитен и немаш гајле.
 
Член од
29 јануари 2022
Мислења
10
Поени од реакции
2
Член од
3 јуни 2022
Мислења
1.096
Поени од реакции
2.752
Batale te gi Mozzart, otvoriv accaunt, staviv pari preku skrill, im isprativ dokumenti za verifikacija, 20 dena cekam da mi odgovorat, vo megjyvreme bev dobiten i sega nemozam da si gi pivlecam parite.
Мене за ден-два ми ги верификуваа документите, може сега се поспори ама мислам ќе средат ќе немаш проблем.
Единствено негативно кај нив со кладењево е кај онлајн делот, скоро секогаш значително ги куткаат коефициентите од оние што ги пишува на сајтот
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.590
Поени од реакции
13.278
Користел некој value betting од rebelbetting барем неколку месеци? Првиве 10 дена ако се репер... со саат-два во денот солидна пара се прај (или додека не те лимитираат.)
 
Член од
26 јануари 2023
Мислења
4
Поени од реакции
0
Мене за ден-два ми ги верификуваа документите, може сега се поспори ама мислам ќе средат ќе немаш проблем.
Единствено негативно кај нив со кладењево е кај онлајн делот, скоро секогаш значително ги куткаат коефициентите од оние што ги пишува на сајтот
Mene za verifikacija mi rekoa demek deka im stignalo kako sum pratilod malta, pa da im pratam smetka na adresa od komunalii ili pak nekoja druga smetka da se osigurale deka sum od sk! Dali e nekoja prevara ? Ili so kako nekoj da ne ima iskustvo so toa
 
Член од
29 јануари 2022
Мислења
10
Поени од реакции
2
Jas nemav problem so Mozzart ,za verifikacija cekav eden den.Pred dva dena napraviv isplata preku Skrill i eve denes mi stignaa parite na Skrill i vednas potoa na Master.Jas morav preku Skrill zatoa sto mi rekoa deka ne vrsat isplata na Master,samo na Visa može
 
Член од
23 јули 2010
Мислења
21
Поени од реакции
1
Dali nekoj ima iskustvo so UNI Banka za transfer na pari od Skrill? Veke od 17.01.2023 nema nisto stignato na Master Card.
 
Член од
20 јануари 2023
Мислења
4
Поени од реакции
0
Мене за ден-два ми ги верификуваа документите, може сега се поспори ама мислам ќе средат ќе немаш проблем.
Единствено негативно кај нив со кладењево е кај онлајн делот, скоро секогаш значително ги куткаат коефициентите од оние што ги пишува на сајтот
Го верификувава акаунтот, успеав да префрлам пари на скрил ....... кај нив се оди многу споро
 
Член од
23 јули 2010
Мислења
21
Поени од реакции
1
За колку дена од повлекувањето ти стигнаа парите на Скрил?
Mene mi stignaa za 5 rabotni dena. No od Skrill do Master Card kartica na UNI banka im trebase 6 dena. Na Skrill pisuva deka se prateni (processed) no na kartica veke 10 rabotni dena pominaa i uste gi nemam dobieno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom