Обложување на нет

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.856
Поени од реакции
1.285
NLB master card so skrill moze ili morw visa?
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Mislev na bet365 da probam ama mi baraat vozacki pasosisi I tie gluposti,a preku net ti nemam nisto postavuvano pa ne mi e sigurno.
Не се заебавај со noname кладилници.

Најдобра кладилница BET365 Извади си картичка од НЛБ и терај.
BET365 нуди најголем број на игри, најдобар сајт за кладење во живо, коефициенти меѓу најдобрите .

Без проблем уплата и исплата во последниве 10 години од кога играм. Депозитот инстант го имаш а за повлекување за 2 дена ги имаш парите.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Не се заебавај со noname кладилници.

Најдобра кладилница BET365 Извади си картичка од НЛБ и терај.
BET365 нуди најголем број на игри, најдобар сајт за кладење во живо, коефициенти меѓу најдобрите .

Без проблем уплата и исплата во последниве 10 години од кога играм. Депозитот инстант го имаш а за повлекување за 2 дена ги имаш парите.
Povlekuvas direktno na Visa od bet365 bez problemi?
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Povlekuvas direktno na Visa od bet365 bez problemi?
А зошто би имало проблем? :D B365,Parimatch и 10bet од попознативе се кладилниците што дозволуваат депозит/исплата директно преку VISA и фукнционираат проверено (y)
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
А зошто би имало проблем? :D B365,Parimatch и 10bet од попознативе се кладилниците што дозволуваат депозит/исплата директно преку VISA и фукнционираат проверено (y)
Mislev da ne pravat problem nasive banki, da ne gi zamrznuvaat ili vrakjaat parite kon kladzite so izgovor za zakonot sto zabranuva za stranski kladzi..
 
Член од
30 декември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
10
Дали имал некој проблем со УЈП при повлекување директно на Виза картичка од BET365
 
Член од
18 октомври 2011
Мислења
72
Поени од реакции
83
Јас ја сменив картичката од NLB на Halk и сега немам опција повлекување на картичка, само депозит. Можеш на банкарска сметка да ги вадиш. Незнам дали е и за НЛБ сменето, со тоа што на eTorro не блокираа уште месеци наназад. Пробав и пак да ја вратам НЛБ картичката и џабе, исто.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Јас ја сменив картичката од NLB на Halk и сега немам опција повлекување на картичка, само депозит. Можеш на банкарска сметка да ги вадиш. Незнам дали е и за НЛБ сменето, со тоа што на eTorro не блокираа уште месеци наназад. Пробав и пак да ја вратам НЛБ картичката и џабе, исто.
jas denes probav 25e da stavam na parimatch preku NLB Visa i eve sto mi vratija - Thank you for waiting. We draw your attention that all your deposits to the betting account have been canceled by your bank. For a more detailed consultation on the reasons for cancellation, we recommend that you contact the support service of your bank.


A prethodno sve toa po propisi go verifikuvav akauntot..
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.020
Поени од реакции
2.059
Јас ја сменив картичката од NLB на Halk и сега немам опција повлекување на картичка, само депозит. Можеш на банкарска сметка да ги вадиш. Незнам дали е и за НЛБ сменето, со тоа што на eTorro не блокираа уште месеци наназад. Пробав и пак да ја вратам НЛБ картичката и џабе, исто.
Nemozes preku Halk karticki da pravis nikakvi transakcii na gambling sites, ne se ni obiduvaj da napravis nesto
 
Член од
22 ноември 2021
Мислења
2
Поени од реакции
0
Nisto ke probam na nea pa ke vidime sto kako.Fala na pomosta.
najdrugarski ti preporacuvam da ne si gi trosis vremeto parite i nervite na 2win. Monopolot 2win se imaat pretvoreno vo bunar bez dno za pari posebno ovoa vazi za kazinoto, se zbori deka i oni treba da pomagaat vo krpenjeto na dupkata vo budzetot od kovid i eve sega energetskava kriza bukvalno samo ke ti gi progolta parite,oni tvrdat deka isplakaat 97% od uplatenite depoziti ama tocno toa bese na pocetokot sega tie 97% odat za niv i go derat narodot Taka da pamet vo glava ne si gi frlajte parite na 2win
 

Kajgana Shop

На врв Bottom