Обложување на нет

Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.844
Поени од реакции
7.629
Еве за сите кој сакаат да се обложуваат на 1Х Бет може да се регистрирате преку линков http://refpa.top/L?tag=d_56181m_97c_&site=56181&ad=97 и со својот прв депозит да искористите бонус од 100% се до 100 евра. При самото регистрирање кое е едноставно се верифицира само со телефонски број преку СМС порака. Со дебитните картички на НЛБ и ТТК нема проблем при трансакцијата меѓутоа при креирањето на акаундот треба да направите да депонирате во евра (бидејќи во денари нема да ви ги прима трансакциите) после верификацијата со СМС ќе немате никако проблем при повлекување на средствата. Добро е што на 1Х ги има во понудата сите натпревари од македонската прва и втора лига и женска фудбалска лига така да ако имате интерес може да се обложувате и на натпреварите од нашите лиги. Притоа со секој промашен облог ви се калкулираат поени кој подоцна се трансформираат во пари во вид на бесплатни облози. Затоа доколку сте заинтересирани може слободно да ме контактирате во порака за секоја помош.се што треба да направите е да го копирате линкот и да се регистрирате со единствен клик преку телефонски број.Сите кој ќе се регистрираат на линкот ќе добијат и бесплатни ваучери.

http://refpa.top/L?tag=d_56181m_97c_&site=56181&ad=97
За секаква помош контактирајтеме преку порака
Пожелно е да ја спуштите и апликацијата за андроид или иос која функционира беспрекорно
Кога веќе промовираш кладење на места кои што се забранети може ли да кажиш:
- колку е сигурна оваа кладилница доколку направиш добра сума на пари
- дали доколку направиш депозит преку дебитна картичка, дали мора и заработката да подигнеш на неа или можеш да ја заобиколиш со некој друг платежен процесор
- доколку може да се заобиколи кои се платежни процесори овозможени од оваа кладилница

Сметам дека моментално е многу ризично да се депозираат и повлекуваат пари од картичка директно на кладилница и обратно. Доколку добиеш пари и повлечиш на картичка тогаш се дознава точно потеклото на пари, па може да настанат проблеми.
Доколку е преку некој платежен процесор пр: Скрил, Нетелер тогаш може да се заобиколи, но дали кладилницата го дозволува тоа.
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Еве за сите кој сакаат да се обложуваат на 1Х Бет може да се регистрирате преку линков http://refpa.top/L?tag=d_56181m_97c_&site=56181&ad=97 и со својот прв депозит да искористите бонус од 100% се до 100 евра.
Значи ако не е преку овој реф. линк нема бонус??? :pos: Од џеб ќе му делиш бонуси??(y)[DOUBLEPOST=1552069332][/DOUBLEPOST]И кога правиш промоција, фер е и да напишеш дека со самото отворање нова сметка преку овој реф линк што го постави, добиваш лично ти бонус на секој нареден нов депозит од акаунт, отворен преку овој линк.
 
Последно уредено:
Член од
10 март 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdravo, me intersira za kolku vreme parite stignuvaat na smetka od koa ke se povlecat od ovaa nasava 2win online kladilnica? minimalen depozit i minimalno povlekuvanje?
 
Последно уредено:
Член од
3 декември 2014
Мислења
354
Поени од реакции
279
Zdravo, me intersira za kolku vreme parite stignuvaat na smetka od koa ke se povlecat od ovaa nasava 2win online kladilnica? minimalen depozit i minimalno povlekuvanje?
Кај мене стигнуваа за еден ден најкасно два дена немаше никаков проблем.
 
Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
Дајте бе кажете како да играме на Бет365. Освен овие Тутунска банка што се не гледам друг начин.. ? За нашава 2Win што е финтава со ова Банкарска сметка ? - Мислат на трансакциона ?
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
52
Поени од реакции
17
Дајте бе кажете како да играме на Бет365. Освен овие Тутунска банка што се не гледам друг начин.. ? За нашава 2Win што е финтава со ова Банкарска сметка ? - Мислат на трансакциона ?
Кога ќе ги дереш, мора да те исплатат некаде другарче, затоа треба трансакциска. На bet365 само skrill да немаш заебанции со наши банки!
 
Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
Кога ќе ги дереш, мора да те исплатат некаде другарче, затоа треба трансакциска. На bet365 само skrill да немаш заебанции со наши банки!
Па не фукнционира со Skrill, сега само со Мастер можеш да депонираш на Скрил, а Payoneer(мастер) не ја прифаќа...
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
52
Поени од реакции
17
Jас депонирам со skrill без гајле на bet365 и вадам кеш секаде на земјината кугла без проблем. Може има заебанции не знам, нека пише некој како е со нашиве смрдливи банки. Сепак мојот skrill се води на Блгарски државјанин со Германска адреса. И на bet365 сум со таа адреса. Досега си терам...
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Jас депонирам со skrill без гајле на bet365 и вадам кеш секаде на земјината кугла без проблем. Може има заебанции не знам, нека пише некој како е со нашиве смрдливи банки. Сепак мојот skrill се води на Блгарски државјанин со Германска адреса. И на bet365 сум со таа адреса. Досега си терам...
Lesno e so bg pasport , a ako si u mk sega , mozes usluga da praes tie so koristat skrill ili neteller da ti pratat pari na tvojot akaunt , ti da i dades kesh :angel:
 
Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
Денес уплатив директно со Виса Електрон, Комерцијална Банка . Ама сега за да ги извадам од Бет365 само картичката што уплатив ми ја дава како опција.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Денес уплатив директно со Виса Електрон, Комерцијална Банка . Ама сега за да ги извадам од Бет365 само картичката што уплатив ми ја дава како опција.
Taka e sekade online kladilnici moras na nea da gi povleces
 

Kajgana Shop

На врв Bottom