Обложување на нет

Член од
5 јануари 2019
Мислења
8
Поени од реакции
5
И двата сајтој ме зафркаваа зато сакам на картичка директно да си ги повлеквам. Досеа данок немам платено ама не повлекував некој големи суми. Ке пробам на ТТК, фала
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.517
Пиша дека си имал проблем преку скрил, сега гледам и нетелер од скоро време нешто зафркаваат
Како ги влечеш париве, директно на сметка или има некој друг начин ? Оти со директно влечење на сметка ми се чини нема бегање од плаќање на данок 15%
Немав доста време преку скрил некој трансакции т.е. од 2015 негде али во мегувреме имав некој побарувања и мораше така да ги земам после преку Скрил потоа ги распоредив по кладилнициве тие пари пошо посигурни се на акаунтиве од клаџиве него ли во банка до тогаш соработував со лик кој што му давав пари на Скрил он мене ми пушташе во кеш преку банка најдобра опција
али од пред година две се изгуби ликов неам никаков контакт со него
Пази со членот од овде на форумов успеав да му пратам на 2-3 пати по 5-10 евра како на лото пробував по 100пати на ден како на лотарија ако бидне,бидне
Околу данокот е подобро од причина шо и да те даночат ке те даночат еднаш да речиме на 1000 евра ако подигниш тука те ебаат на секоја добивка
Инаку од Скрил ми дојде и некој друг мејл не го разбрав најдбро али нешо имаше за нови правила и срања им ебем матер нивна би им затворил и акаунт и све ама нема после одредени средства како да ги примам иначе ке им кажам
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
8
Поени од реакции
5
Јас баталив Скрил, ми имаа праќано нешо правила чуда и мене. Најубо ми беше со визата од НЛБ , ни данок ни нишо не плаќав, за два дена парите на сметка. Чекам да ми се јават да видам шо ќе кажат, дали ке ја одблокират картичката. Сигурно нешо ке мрсат за кладењето...
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.842
Поени од реакции
7.609
Јас баталив Скрил, ми имаа праќано нешо правила чуда и мене. Најубо ми беше со визата од НЛБ , ни данок ни нишо не плаќав, за два дена парите на сметка. Чекам да ми се јават да видам шо ќе кажат, дали ке ја одблокират картичката. Сигурно нешо ке мрсат за кладењето...
Дали картичката ти е скроз блокирана, или само трансакциите од бет365 на неа?
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
8
Поени од реакции
5
Скрос блокирана и во состојба пиши 0 денари , а имав пари на неа
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
8
Поени од реакции
5
Update: ми се јавија од НЛБ и ми ја одблокираа картичката, само сакаа да ги потврдат трансакциите и ме прашаа некој основни податоци и то е то. Удрете на кладење, ок е :)
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Tie koj se kladat seriozno, na golemi uplati, se kladat samo preku agent.
Fer kladba samo taka i nikako poinaku. Kvotite za + - se vo prosek 1.93-1.93.

Nema smisla 15% danok na podolg period e astronautska suma. Da znaevme deka parite za danok ke odat na nekoe vistinsko mesto, ke beše poinaku, ke doniravme za drzavniot fond od srce. Vaka znaeme deka site pari odat kaj nenasitnite politicari.
Epa kladise na b365 kade sto mozis realno bez mnogu trudenje da imas prednost na early marketot.Ne ti trebaat azijci koga vekje gubish.
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
8
Поени од реакции
5
Поубо да не ме одблокираа, се изгубив денес тибам утакмиците глупи...
Иначе досеа немам никаков данок платено а повлеквам често
Шознам
 
Член од
7 август 2012
Мислења
176
Поени од реакции
11
Zdravo prijateli

Kje ve zamolam nekoj da mi pise vo inbox sto ima akaunt na bet365 za verifikacijata da mi objasni sto kako

Fala odnapred
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.551
Поени од реакции
2.129
Во која кладилница има кладење на НБА играчи и да може да се користи скрил? На bet365 не најдов такво нешто...

Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 
Член од
22 јануари 2017
Мислења
177
Поени од реакции
135
Na bet365 idi u search i pisi player performance, ke izlezat igracite, ima i skokoj i asistencii

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 
Член од
29 август 2009
Мислења
326
Поени од реакции
23
Дали може да се уплаќаат системи на бет365? Пример сакам да изиграм горе 3/3 а долу 4/5 на еден тикет.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom