Обложување на нет

Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
Префрлив пари од кај другар(од неговиот Skrill) на мојот Skrill и сега не можам да му ги вратам, грешка некоја дава. Отварам Case никој не ми одговара недела дена....
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.154
Поени од реакции
16.690
дечки оти не можам да направам депозит на акаунт, нов акаунт ми е , до картичката да е проблемот ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.131
Поени од реакции
21.032
дечки оти не можам да направам депозит на акаунт, нов акаунт ми е , до картичката да е проблемот ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Истиот проблем го имам јас на бет365
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.917
Поени од реакции
9.526
Префрлив пари од кај другар(од неговиот Skrill) на мојот Skrill и сега не можам да му ги вратам, грешка некоја дава. Отварам Case никој не ми одговара недела дена....
треба да верифицираш
За одговор ке почекаш бајги спори се ко желки мене ми одговорија на нова година баш дента али кај и да е ке завршам со Скрил,, верифицирав све пак истите говна бараат други документи,, крв им ебам блесава нивна,, парите нема да успееш да ги пратиш, со член од тука ми се јави истиот проблем полошо се од заробени, нерви искинав
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.917
Поени од реакции
9.526
ТТК банка непраат никакви проблеми проверено ако имате одма таму трансакциска
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.131
Поени од реакции
21.032
Да не треба дополнителна дозвола во банка за да можеш на интернрт да ја користиш?
Ја имаш користено за интернет плаќање?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Сега прв пат правам акаунт, а никогаш претходно не сум ја користел за интернет плаќање.
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Сега прв пат правам акаунт, а никогаш претходно не сум ја користел за интернет плаќање.
Е па провери ова, јави се на тех. поддршка и прашај сигурен сум кај некои од банкиве требаше дополнителна дозвола за да можеш на интернет да ја користиш.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.154
Поени од реакции
16.690
Јас немам никакпв проблем со нлб. Прашај ги што е проблемот ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

I'm writing in relation to the previously uploaded documents. I'm afraid, however, but those were marked as invalid as the Security team wasn't able to check it's authenticity. As such, we need to request that you send a clearer photo-holding copies of the following:

1. Photo holding copy of your Bank Statement for card ending 9405, issued in last 3 months
2. Written Username and Account number



Sent from my iPhone using Tapatalk
еве го нивниот одговор
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: dwa

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
I'm writing in relation to the previously uploaded documents. I'm afraid, however, but those were marked as invalid as the Security team wasn't able to check it's authenticity. As such, we need to request that you send a clearer photo-holding copies of the following:

1. Photo holding copy of your Bank Statement for card ending 9405, issued in last 3 months
2. Written Username and Account number



Sent from my iPhone using Tapatalk
еве го нивниот одговор
Е па другар го знаеш проблемот
Верификувај го акаунтот и цепај.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.154
Поени од реакции
16.690
Е па другар го знаеш проблемот
Верификувај го акаунтот и цепај.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
па тоа е проблемот не биле автентични документите, не можеле да ги проверат :) појма немам, прв пат наидувам на ваков проблем


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom