Обложување на нет

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
па тоа е проблемот не биле автентични документите, не можеле да ги проверат :) појма немам, прв пат наидувам на ваков проблем


Sent from my iPhone using Tapatalk
Се случува, мене еднаш ми бараа да се потпишам на пасошот ... стварно се немав потпишано ама кај го видоа тоа ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.635
Се случува, мене еднаш ми бараа да се потпишам на пасошот ... стварно се немав потпишано ама кај го видоа тоа ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
и сега чаре ? Шо документ да пратам јас за верификација ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
и сега чаре ? Шо документ да пратам јас за верификација ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Извади извештај од банка за картичката што ја имаш додадрно на б365 акаунтот, напиши го усерот и бројот на усерот сликни и прати им

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Член од
28 ноември 2011
Мислења
139
Поени од реакции
24
треба да верифицираш
За одговор ке почекаш бајги спори се ко желки мене ми одговорија на нова година баш дента али кај и да е ке завршам со Скрил,, верифицирав све пак истите говна бараат други документи,, крв им ебам блесава нивна,, парите нема да успееш да ги пратиш, со член од тука ми се јави истиот проблем полошо се од заробени, нерви искинав
Верифицирав се, лична карта, адреса им дадов локација уште да им дадам една соба дома :sakasuste:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.635
Извади извештај од банка за картичката што ја имаш додадрно на б365 акаунтот, напиши го усерот и бројот на усерот сликни и прати им

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Нема врска со верификација, ми пратија емаил дека не можам да извршам плаќање со оваа картичка, оти појма немам, ќе идам до банка утре, ваљда како шо пиша ти погоре изгледа посебна картичка за плаќње на интернет треба


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.635
Ги префрлаш на скрил кога ставаш и ваѓаш пари или директно НЛБ - >Бет365 и Бет365 - > НЛБ?
Нов ми е акаунтот, претходно се кладев на акаунт од пријател, сега си напрајв нов акаунт и не можам да си депозирам пари, инаку директно нлб бет


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Нема врска со верификација, ми пратија емаил дека не можам да извршам плаќање со оваа картичка, оти појма немам, ќе идам до банка утре, ваљда како шо пиша ти погоре изгледа посебна картичка за плаќње на интернет треба


Sent from my iPhone using Tapatalk
Не е посебна туку истата е, само треба да ти одобри банката да можрш онлајн да плаќаш

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.635
Не е посебна туку истата е, само треба да ти одобри банката да можрш онлајн да плаќаш

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
да, на тоа мислев, ај ваљда ќе биди до утре :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: dwa
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.832
Поени од реакции
7.554
Ќе го јадеме ли стапот со ујп ако пишува дека подигнувањата се директно од бет365?
Ај преку Нетелер можеше да се заобиколува пошто нема потекло, ама вака ако кажуваат од каде се?
 
Член од
5 јануари 2019
Мислења
8
Поени од реакции
5
Користам бет365 со Виза Електрон веќе некое време и досега немав проблем никаков со трансакции до вчера... завчера последно префрлив 50 евра и денес ми ја блокираа картичката со пари на неа... ми рекоа дека била блокирана од риск мониторинг секторот поради одредени трансакции и дека ке ме контактирале за потврда на трансакциите... па ќе видиме, ваљда нема да го јадам шо се кладам
Инаку, на последните исплати пишеше дека е бет365
 
Последно уредено:
Член од
5 јануари 2019
Мислења
8
Поени од реакции
5
A да не знаете од која друга банка може да се користи картичка? Од нлб ме блокираа
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Ви пишав и погоре од ТТК до сеа сум немал никакви проблеми
 
M

Macedon1um

Гостин
Ви пишав и погоре од ТТК до сеа сум немал никакви проблеми
Пиша дека си имал проблем преку скрил, сега гледам и нетелер од скоро време нешто зафркаваат
Како ги влечеш париве, директно на сметка или има некој друг начин ? Оти со директно влечење на сметка ми се чини нема бегање од плаќање на данок 15%
 

Kajgana Shop

На врв Bottom