Обложување на нет

Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
Едно време ја отвораше 365sb.com , ама и на тоа му помина векот. Од близу викаат дека до бугарите било.
 
А

Атомската мравка

Гостин
Имаш пробано вака ? http://www.allsport365.com/en/
Инаку добра е Вилиамхил играв порано ама не ја имам отворено од кога ги споебав скоро 500$ .
Пробав небива, лудница се од овие од близу некој можат да пристапат и не се блокирани некои неможат

Unfortunately in that case it seems that the site is being blocked by the government for some reason, this is now under review by our technical department, if there are any changes they will contact you.
Ништо ќе се прави преселба на вилијам хил :)
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Пробав небива, лудница се од овие од близу некој можат да пристапат и не се блокирани некои неможат



Ништо ќе се прави преселба на вилијам хил :)
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/anonymox/
Пробај спушти го ова и инсталирај го па пробај после да влезиш на бет365 .
--- надополнето: 31 август 2013 во 23:06 ---
И гледај долу ќе ти излезе како ип адреса гледај намести ја да не е американска дека не може од америка да се коцкаш.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Уште малку и нема да бидам кај нив



Еве и кај Топче била исто блокирана а и кај уште неколку што ги знам на близу, ваљда до нив е не е до нас..
Што друго би можело да биде проблем што не отвара ниедна страна за кладење ? :eek:

Едит - Сега гледам ги отвара william hill & bwin а bet365 не сака - добра е вилијам хил за кладење??


Eве не ги отвара и кај мене денеска ама мене не ми ни требаат играм на Бетсити.. преуба кладилница можиш да си видиш betcity.ru а покер плешам на dbgpoker.net/www/ и овие не се забранети така да нека се ебат вгаз а таман мислев да го продолжувам договорот со нив...
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Eве не ги отвара и кај мене денеска ама мене не ми ни требаат играм на Бетсити.. преуба кладилница можиш да си видиш betcity.ru а покер плешам на dbgpoker.net/www/ и овие не се забранети така да нека се ебат вгаз а таман мислев да го продолжувам договорот со нив...
Како уплаќаш на бетсити со картичка ? и колку е минимален депозит и минимум за да подигниш ?
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Како уплаќаш на бетсити со картичка ? и колку е минимален депозит и минимум за да подигниш ?

Виза Електро Уни банка, на манибукерс, од мани на Бетсити.. минимален депозит 0.50евра минимум за да подигниш колку сакаш . :cool:
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Виза Електро Уни банка, на манибукерс, од мани на Бетсити.. минимален депозит 0.50евра минимум за да подигниш колку сакаш . :cool:
Ок :) Само морам да средам со манибукерс....не можам да верификувам адреса ми бараат нешто сметка да им покажам . Исто и картицава не можам да ја регистрирам дека ја имав претходно на друг акаунт морам да средам прво тоа .
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Ок :) Само морам да средам со манибукерс....не можам да верификувам адреса ми бараат нешто сметка да им покажам . Исто и картицава не можам да ја регистрирам дека ја имав претходно на друг акаунт морам да средам прво тоа .

Ко ќе верификувате акаунт на манибукерс ставете на сметка минимум 650 ден за да можи да ви повлечат 1 евро - 2 папосле ќе виги вратат, ако имате помалку од 650 не прима. :)
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ко ќе верификувате акаунт на манибукерс ставете на сметка минимум 650 ден за да можи да ви повлечат 1 евро - 2 папосле ќе виги вратат, ако имате помалку од 650 не прима. :)
Абе друго ми е , за пари имав пари ама не можам иста картица на 2 акаунти , првиот го избришав нешто проблеми имав и отворив нов сега морам да се молам и колам со нив да ми ја пуштат ако не преку друго ќе идеме :D
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
сигурно можеш и од картица да префрлиш на бетсити не мора од манибукерс..
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
сигурно можеш и од картица да префрлиш на бетсити не мора од манибукерс..
Нема таква опција сега разгледав ќе го пробам утре ова Liqpay ќе ставам 10е утре на картица и така ми треба ова за на една друга страница да го пробам .
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
WebMoney

Процедура за дополнување на сметките преку WebMoney
LiqPay

Процедурата на пополнувањето на сметките преку картичките Visa и Mastercard е со користење на системот LiqPay
ecoAccount

Процедура за дополнување на сметките преку ecoAccount
Credit/Debit card

Skrill

Процедура за дополнување на сметките преку Skrill (Moneybookers)

--- надополнето: 1 септември 2013 во 13:34 ---
Овие се начините за депозит
 
Член од
22 октомври 2011
Мислења
1.281
Поени од реакции
798
Дешавало ли му се е на некој како на мене у овај случај на Бет365 имам уплатено тикет за 50 евра,добивка 256 евра а утакмиците ми се:
Динамо Загреб 1и3+
Слиго 1
Фенер 1
Псв 1/1
Јуве 1
Значи тикето го покажува добитен иако ПСВ не испадна така,пишува на тикето "отменен" а добивката ми е упишана и парите си ги имам за игра......:)
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Дешавало ли му се е на некој како на мене у овај случај на Бет365 имам уплатено тикет за 50 евра,добивка 256 евра а утакмиците ми се:
Динамо Загреб 1и3+
Слиго 1
Фенер 1
Псв 1/1
Јуве 1
Значи тикето го покажува добитен иако ПСВ не испадна така,пишува на тикето "отменен" а добивката ми е упишана и парите си ги имам за игра......:)
хахха те частат изгледа :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom