Обложување на нет

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
отворајте си виза електрон од НЛБ и никој никад нема да ве праша од таму за ништо.
 
А

Атомската мравка

Гостин
отворајте си виза електрон од НЛБ и никој никад нема да ве праша од таму за ништо.
Џабе ни се сега картичкиве за кладење кога близу ги блокираа сите интернет сајтови за кладење (n)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Џабе ни се сега картичкиве за кладење кога близу ги блокираа сите интернет сајтови за кладење (n)
затоа треба и ние, народот да ги блокираме нив едноставно оти тоа се опструкции ама навикнати сме си да трпиме :) денес се сајтови за кладење, утре ќе се странски медиуми, задутре стримови и така.
 
А

Атомската мравка

Гостин
затоа треба и ние, народот да ги блокираме нив едноставно оти тоа се опструкции ама навикнати сме си да трпиме :) денес се сајтови за кладење, утре ќе се странски медиуми, задутре стримови и така.
Тоа и планирам, само нека истече договорот и нема шанси да го продолжам пак со нив.
А зш ги блокирале? Која им е целта?
Бугарско е близу па во Бугарија забраниле интернет кладење така да овие и кај нас блокирале..
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Тоа и планирам, само нека истече договорот и нема шанси да го продолжам пак со нив.


Бугарско е близу па во Бугарија забраниле интернет кладење така да овие и кај нас блокирале..

Абе Бугари, татари шо сакаш. Секаде во светов се премина на електронско обложување само, овие допрва забрануваат онлине облози...:tapp:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Џабе ни се сега картичкиве за кладење кога близу ги блокираа сите интернет сајтови за кладење (n)
уште си на Близу? на Телекабел кај мене не е блокирана сите ги отвара а и на Близу што се некој другари им отвараше..

игра ли некој на бетсити освен Бокица? изгледа доста добро, понуда и коефициенти добри.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Џабе ни се сега картичкиве за кладење кога близу ги блокираа сите интернет сајтови за кладење (n)
Јас сум на близу, играм на интернет, и не е ништо никаде блокирано, без дезинформации плс. :D
 
А

Атомската мравка

Гостин
уште си на Близу? на Телекабел кај мене не е блокирана сите ги отвара а и на Близу што се некој другари им отвараше..
Уште малку и нема да бидам кај нив

Јас сум на близу, играм на интернет, и не е ништо никаде блокирано, без дезинформации плс. :D
Еве и кај Топче била исто блокирана а и кај уште неколку што ги знам на близу, ваљда до нив е не е до нас..
Што друго би можело да биде проблем што не отвара ниедна страна за кладење ? :eek:

Едит - Сега гледам ги отвара william hill & bwin а bet365 не сака - добра е вилијам хил за кладење??
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Уште малку и нема да бидам кај нив



Еве и кај Топче била исто блокирана а и кај уште неколку што ги знам на близу, ваљда до нив е не е до нас..
Што друго би можело да биде проблем што не отвара ниедна страна за кладење ? :eek:

Едит - Сега гледам ги отвара william hill & bwin а bet365 не сака - добра е вилијам хил за кладење??
Имаш пробано вака ? http://www.allsport365.com/en/
Инаку добра е Вилиамхил играв порано ама не ја имам отворено од кога ги споебав скоро 500$ .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom