Нокаут фаза ТОП 16 - Лил

Член од
6 април 2009
Мислења
6.141
Поени од реакции
2.971
Гасол МВП, најдобра петорка: Гасол, Серхио Родригез, Мачиулис, Валанчунас, Де Коло.
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.970
Абе срби срби.. ја испосравте на крајот. како можеше да изгубат од овие никаквиве.. барем ќе гледавме страшно финале а не само да гледам дали ќе тепаат 15 или 20 разлика шпанциве. Гасол тотално заслужено (Y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom