Ново кајганџиче на повидок!

Дискусија во форумот 'Бременост' започната од TpH_Bo_OkO, 1 април 2008.

 1. Мистичен

  Мистичен Човек

  Член од:
  23 јануари 2005
  Мислења:
  14.063
  Допаѓања:
  897
  Tамарче е на пат да стане MILF? :)
   
 2. Kvendolin

  Kvendolin чупе од бурдите

  Член од:
  24 март 2007
  Мислења:
  1.004
  Допаѓања:
  75
  Ова требаше во ,,Настани,, да оди или во ,,Заеднички договарања за на крштевка,,.
  Честички и од мене или подобро речено играчки :pos:.

  Море Трно, мајтапџија.
   
 3. Станоја

  Станоја The Patriot

  Член од:
  31 јануари 2008
  Мислења:
  1.322
  Допаѓања:
  29
  пашенце ти бе, неееее:pos2:

  епа ај нека ти е со среќа:smir:

  п.с.и ете за со била модринката под око:pos2:
   
 4. Buterfly

  Buterfly *Just Fabulous*

  Член од:
  4 јули 2006
  Мислења:
  4.616
  Допаѓања:
  112
  Лелее не сте со сите:pos2::pos2:
   
 5. NeMiRnA

  NeMiRnA Гостин

  Кој е среќниот татко?!Стевче?!Или форумџија е?
   
 6. Il Chino

  Il Chino

  Член од:
  20 март 2007
  Мислења:
  8.493
  Допаѓања:
  304
  Фала за честитките другари и другарки од градот Кајгана.
   
 7. NeMiRnA

  NeMiRnA Гостин

  Хааааа!!!Се јави таткото!!!
   
 8. Станоја

  Станоја The Patriot

  Член од:
  31 јануари 2008
  Мислења:
  1.322
  Допаѓања:
  29
  Јове ти бе ,неееее:pos2:

  Ај со среќа нека ви е на двајцата:smir:
   
 9. Мишелинка

  Мишелинка расол

  Член од:
  19 мај 2006
  Мислења:
  3.450
  Допаѓања:
  383
  Со среќа?!:)
   
 10. ПрИтИ_гРл

  ПрИтИ_гРл Unforgivable ♥

  Член од:
  6 јуни 2006
  Мислења:
  2.554
  Допаѓања:
  20
  Ај со среќа паше.. бидете здрави ти и новото кајганаџиче...

  :):):)
   
 11. TpH_Bo_OkO

  TpH_Bo_OkO Трноризец

  Член од:
  18 мај 2005
  Мислења:
  11.531
  Допаѓања:
  809
  Веќе се увиде...ама сепак:


  АПРИЛИ ЛИИИ ЛИИИ

  :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh: :baeh:
   
 12. Crazy in Love

  Crazy in Love Here's looking at you kid.

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  23.814
  Допаѓања:
  25.374
  Знаев.:pos:
  Џабе ме мафташе паше по МСН.:pos:
   
 13. ^Кристи^

  ^Кристи^ Dreamer

  Член од:
  1 ноември 2007
  Мислења:
  781
  Допаѓања:
  41
  Трн бееее :vozbud:
  Требаше уште малку!!!!!
  Тукушто навлегов во вашата игра. Ме заведовте да лажам со пашето:tapp:
   
 14. Pravnice

  Pravnice The Don

  Член од:
  15 ноември 2007
  Мислења:
  2.462
  Допаѓања:
  1.430
  Аааа грешка.требаше до вечер да оставиш секој кој сака да честита на среќната мајка. мнооогу оригинална шега , али јас од трнот очекував некоја шега во врска со политика. Као демек ќе зимал грчко државјанство или сл.:pos2::pos2::pos2:
   
 15. ManowaR

  ManowaR

  Член од:
  2 јуни 2007
  Мислења:
  5.607
  Допаѓања:
  3.222
  Се залетав ја...
  Смрдле!
  :smir:
   
  На ^Кристи^ му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: