Ново кајганџиче на повидок!

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Хаха, Трну лисицо!:)

Добар тим сме..
А Ацид па, најубедлив беше..


Знам дека е неочекувано, ама немај гајле имај верба во себе!

Честитки и од мене. Нека се множат малишаните на форумов! :gush:
:pos: :pos: :pos:
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
Сето е Ок ама премногу новости денска у пм незнајш на која да вервиш ама најарно е на никоја :) сум се смеел со солзи на темава ... бтв од почеток знаев дека е шега :) ама сигурно беше одкако пиша јове аман бе човек сите шеги ги расипуваш денеска т.е ги оддаваш лажовите еехехех
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
тамарче, ајде, сепак честито, да е живо и здраво. па уште едно догодина на овој ден да не известиш =)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom