Ново кајганџиче на повидок!

Дискусија во форумот 'Бременост' започната од TpH_Bo_OkO, 1 април 2008.

 1. Тамарче

  Тамарче Ако одам во Битола..

  Член од:
  11 јули 2007
  Мислења:
  3.239
  Допаѓања:
  220
  Хаха, Трну лисицо!:)

  Добар тим сме..
  А Ацид па, најубедлив беше..


  :pos: :pos: :pos:
   
 2. black angel

  black angel Гостин

 3. Pere

  Pere

  Член од:
  31 јули 2007
  Мислења:
  1.577
  Допаѓања:
  34
  Сето е Ок ама премногу новости денска у пм незнајш на која да вервиш ама најарно е на никоја :) сум се смеел со солзи на темава ... бтв од почеток знаев дека е шега :) ама сигурно беше одкако пиша јове аман бе човек сите шеги ги расипуваш денеска т.е ги оддаваш лажовите еехехех
   
 4. Тамарче

  Тамарче Ако одам во Битола..

  Член од:
  11 јули 2007
  Мислења:
  3.239
  Допаѓања:
  220
  Аман! Аман, оти издаде? :)
   
 5. kpbKENGUR

  kpbKENGUR Devil's Advocate

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  5.132
  Допаѓања:
  197
  тамарче, ајде, сепак честито, да е живо и здраво. па уште едно догодина на овој ден да не известиш =)
   
 6. Димитар

  Димитар

  Член од:
  19 септември 2005
  Мислења:
  5.610
  Допаѓања:
  176
  Ново пашенце на повидок?
   

Сподели преку: