Ново кајганџиче на повидок!

Дискусија во форумот 'Бременост' започната од TpH_Bo_OkO, 1 април 2008.

 1. TpH_Bo_OkO

  TpH_Bo_OkO Трноризец

  Член од:
  18 мај 2005
  Мислења:
  11.531
  Допаѓања:
  809
  Драги кајганџии!

  Чест ми е да ви соопштам дека нашата форумџика ~*Tамарче*~ чека принова!!:je:

  Среќно мајчинство! Жива и здрава да си и ти и новиот плод. :pipi:  Не се плаши. За тоа сме ние тука, да те поддржиме!

  :back:
   
 2. Тамарче

  Тамарче Ако одам во Битола..

  Член од:
  11 јули 2007
  Мислења:
  3.239
  Допаѓања:
  220
  Не требаше да кажуваш!!

  Леле ќе го акнам!
   
 3. Маца_мк

  Маца_мк ♫♥good girl gone bad♥♫

  Член од:
  13 февруари 2007
  Мислења:
  6.421
  Допаѓања:
  464
  сигурна сум дека и ова е една од многуте првоаприлски шеги:)
  едит:трн кај ти текна бе леле:pos::pos::pos:
   
 4. Crazy in Love

  Crazy in Love Here's looking at you kid.

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  23.814
  Допаѓања:
  25.376
  Леле Трн...не си нормален, жими се...:pos::pos::pos:
   
 5. Mac))

  Mac))

  Член од:
  2 април 2006
  Мислења:
  14.363
  Допаѓања:
  3.066
  Ајде честитки,истиот сомнеж го имав и јас по нејзиниот пост.

  Мило ми е што е потврдена информација,и сите ќе и помагаме во изгледувањето на тоа детенце :)
   
 6. Маwечко

  Маwечко

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  6.775
  Допаѓања:
  314
  :pos: :pos: :pos: :pos:

  Тамарче, ај нека ти се множат. :pos:
   
 7. Тамарче

  Тамарче Ако одам во Битола..

  Член од:
  11 јули 2007
  Мислења:
  3.239
  Допаѓања:
  220
  Абе.. Луѓе..
   
 8. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.545
  Допаѓања:
  26.043
  Знам дека е неочекувано, ама немај гајле имај верба во себе!

  Честитки и од мене. Нека се множат малишаните на форумов! :gush:
   
 9. Mac))

  Mac))

  Член од:
  2 април 2006
  Мислења:
  14.363
  Допаѓања:
  3.066
  А чекајте,има нешто смешно овде?

  Темава е во Чек дис Аут или во Дом и Семејство?

  Ај преиспитајте се,ако ви е до смеење,не постирајте
   
 10. Fantom

  Fantom Chikara

  Член од:
  4 јуни 2006
  Мислења:
  11.451
  Допаѓања:
  805
  Кој е среќникот?
   
 11. Точкест

  Точкест I'm Awesome

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  7.641
  Допаѓања:
  450
  Стефан бе Фантом незнајш
   
 12. Тамарче

  Тамарче Ако одам во Битола..

  Член од:
  11 јули 2007
  Мислења:
  3.239
  Допаѓања:
  220
  По желба на Администраторството, ќе се вика Марјан.
  Свадба не знам дали ќе прам, малце ми е глупо со стомаче свадба, ама на крштевка сигурно ќе има по некој кајганџија, на чело со носителот на името :wink:
  Поздрав дечки, фала на поддршката. Трн, фала пашенце.. :wink:


  Најн..
   
  На Ece му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Fantom

  Fantom Chikara

  Член од:
  4 јуни 2006
  Мислења:
  11.451
  Допаѓања:
  805
  То љубоморното бате шо не ја пуштат ни во веце сама и и се јавуват во 3 сабајле да се осигурат дека спијат и не е по џенцки излезена?
   
 14. Ece

  Ece *Sunshine*

  Член од:
  7 јули 2006
  Мислења:
  2.571
  Допаѓања:
  46
  Ако е шега за први Април, не би требало да е во Чек Дис Аут, така нема да поверуваме. :)
  Он топик: Не сфатив дали е шега или не е, ама ако е вистина - Тамарче, со среќа, бидете живи и здрави и ти и новото кајганџиче. :pipi:
   
 15. E_L_E_N_A

  E_L_E_N_A Битола,мој роден крај

  Член од:
  27 декември 2007
  Мислења:
  479
  Допаѓања:
  14
  Aууу Тамарчее...ај честито...а кој месец си бремена??? :):):)
   

Сподели преку: