Ново кајганџиче на повидок!

Дискусија во форумот 'Бременост' започната од TpH_Bo_OkO, 1 април 2008.

 1. TpH_Bo_OkO

  TpH_Bo_OkO Трноризец

  Член од:
  18 мај 2005
  Мислења:
  11.531
  Допаѓања:
  809
  Трет месец е, само што ми кажа.
   
 2. sunshinebaby

  sunshinebaby

  Член од:
  29 ноември 2007
  Мислења:
  1.149
  Допаѓања:
  38
  Како што гледам не се работи за шала.Тамарче прими многу честитки и бакнежи од мене.Иако не се знаеме многу ми е мило затоа што имам другарки кои се бремени и верувај многу се среќни.А верувам си и ти и ќе останеш таква.:smir:
   
 3. Clen 7

  Clen 7 Од Форумот

  Член од:
  5 јуни 2007
  Мислења:
  2.843
  Допаѓања:
  359
  Oooo ...Ќе ти шета Пашуленнце по дома а? Епа ај честито.Ако е машко да му растИ ко на Охис оџакот,а ако е женско...да си најдИ некој шо ќе му порасни ко на Охис оџакот. :)
   
 4. Apokalipto

  Apokalipto (М)

  Член од:
  4 март 2007
  Мислења:
  15.579
  Допаѓања:
  2.570
  Леле паше браво - колку време - како е мајсторот - како си ти ???-
   
 5. E_L_E_N_A

  E_L_E_N_A Битола,мој роден крај

  Член од:
  27 декември 2007
  Мислења:
  479
  Допаѓања:
  14
  Е па Тамарче ќе ти дојдам на мекици,да знајш.:):):)
   
 6. Тамарче

  Тамарче Ако одам во Битола..

  Член од:
  11 јули 2007
  Мислења:
  3.239
  Допаѓања:
  220
  Паше, ако можиш седни на мсн, да ти кажам подетално..
  Се извинувам вака оф топик шо одам, ама морав да и речам.

  Дечки, не сте свесни колку ми значи вашата поддршка!
   
 7. Адриано

  Адриано Гостин

  Ајде ајде па после ке прикачуеш слики кога ке прооди(постапалки ке си каснеме),кога ке прозбори па леле леле ке те гњави цел ден(мамо дај да ѕирнам шо има на кајганааааааааа):pos2:
   
 8. STARTER

  STARTER Urbana ninja

  Член од:
  31 август 2007
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  40
  Браво пашенце, да е живо и здраво!
   
 9. ManowaR

  ManowaR

  Член од:
  2 јуни 2007
  Мислења:
  5.607
  Допаѓања:
  3.222
  Ајде, нека е со среќа! Нека е живо и здраво!
   
 10. CrashoverRide

  CrashoverRide Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...

  Член од:
  9 јануари 2008
  Мислења:
  1.293
  Допаѓања:
  114
  Ја не те знам ама ај аирлија со среќа нека ти е,да се множат дечиња некои 5 комада доста ти се :) .Не е битно машко или женско само здрав и жив да биде и стоечки да мочка :pos::pos:Мала шала...


  се најубаво...:smir:
   
 11. Mr.Deni

  Mr.Deni Животна грешка си ми ти...

  Член од:
  4 мај 2007
  Мислења:
  2.802
  Допаѓања:
  511
  Нека е со среќа и нека е живо и здраво.Честитки
   
 12. ^Кристи^

  ^Кристи^ Dreamer

  Член од:
  1 ноември 2007
  Мислења:
  781
  Допаѓања:
  41
  Паше долетувам во Бт на мекици за 6 месеци, ти кажав веќе и на МСН.
  Со среќа нека ми ти е, уште еднаш.
  Да си бидете живи и здрави и ти и малото пашенце и среќниот татичко, нормално.
  И ич да не му се секираш, медицинско лице си имаш резервирано :helou:

  Честитки уште еднаш и со лесно да ти биде
   
 13. FLiX

  FLiX

  Член од:
  28 јануари 2007
  Мислења:
  9.850
  Допаѓања:
  1.549
  Ооо ај нека е живо и здраво :)
  Треба да си частиш , и не заебавај види за свадба таму некако , баги време не сум бил :)
   
 14. Mädchen

  Mädchen Smile

  Член од:
  31 мај 2006
  Мислења:
  1.571
  Допаѓања:
  38
  Еј Тамарче,машко или женско ќе биди?:)
   
 15. курајбер

  курајбер млад, потентен

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  11.327
  Допаѓања:
  13.435
  hihi hihi некој ден стварно ке има некоја трудна овде нема да и веруваме....Тамарче големо да расни да му цути бамјата

  MILF Hunter Bitola hihi hihi
   

Сподели преку: