Ново кајганџиче на повидок!

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.533
Поени од реакции
829
Трет месец е, само што ми кажа.
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Како што гледам не се работи за шала.Тамарче прими многу честитки и бакнежи од мене.Иако не се знаеме многу ми е мило затоа што имам другарки кои се бремени и верувај многу се среќни.А верувам си и ти и ќе останеш таква.:smir:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Oooo ...Ќе ти шета Пашуленнце по дома а? Епа ај честито.Ако е машко да му растИ ко на Охис оџакот,а ако е женско...да си најдИ некој шо ќе му порасни ко на Охис оџакот. :)
 

Apokalipto

(М)
Член од
4 март 2007
Мислења
15.578
Поени од реакции
2.574
Леле паше браво - колку време - како е мајсторот - како си ти ???-
 

E_L_E_N_A

Битола,мој роден крај
Член од
27 декември 2007
Мислења
479
Поени од реакции
14
Е па Тамарче ќе ти дојдам на мекици,да знајш.:):):)
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
222
Е па Тамарче ќе ти дојдам на мекици,да знајш.:):):)
Паше, ако можиш седни на мсн, да ти кажам подетално..
Се извинувам вака оф топик шо одам, ама морав да и речам.

Дечки, не сте свесни колку ми значи вашата поддршка!
 
А

Адриано

Гостин
Ајде ајде па после ке прикачуеш слики кога ке прооди(постапалки ке си каснеме),кога ке прозбори па леле леле ке те гњави цел ден(мамо дај да ѕирнам шо има на кајганааааааааа):pos2:
 

STARTER

Urbana ninja
Член од
31 август 2007
Мислења
904
Поени од реакции
40
Браво пашенце, да е живо и здраво!
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.607
Поени од реакции
3.222
Ајде, нека е со среќа! Нека е живо и здраво!
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Ја не те знам ама ај аирлија со среќа нека ти е,да се множат дечиња некои 5 комада доста ти се :) .Не е битно машко или женско само здрав и жив да биде и стоечки да мочка :pos::pos:Мала шала...


се најубаво...:smir:
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
2.825
Поени од реакции
537
Нека е со среќа и нека е живо и здраво.Честитки
 

^Кристи^

Dreamer
Член од
1 ноември 2007
Мислења
781
Поени од реакции
41
Паше долетувам во Бт на мекици за 6 месеци, ти кажав веќе и на МСН.
Со среќа нека ми ти е, уште еднаш.
Да си бидете живи и здрави и ти и малото пашенце и среќниот татичко, нормално.
И ич да не му се секираш, медицинско лице си имаш резервирано :helou:

Честитки уште еднаш и со лесно да ти биде
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.551
Ооо ај нека е живо и здраво :)
Треба да си частиш , и не заебавај види за свадба таму некако , баги време не сум бил :)
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Еј Тамарче,машко или женско ќе биди?:)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
11.585
Поени од реакции
14.921
hihi hihi некој ден стварно ке има некоја трудна овде нема да и веруваме....Тамарче големо да расни да му цути бамјата

MILF Hunter Bitola hihi hihi
 
На врв Bottom