Не сврши во мене, а останав бремена!

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Пошо ова е просто неверојатно да си ја затруднил ти ако се десило ко што викаш ако се деси да е трудна види да не се пеглала и со друг па тебе сеа да те углави. А за тест за бременост мислам дека 3 недели после критичнот однос може да ти каже. Али најубаво крвна слика ти е уште поточно и побрзо ако не и дојде во брзо време. Со лесно и друг пат памет во глава.
Се е можно другарче, многу добро ги знам жените и знам дека може и тоа да го прават.... Ако иде веќе ситуацијава у крајност , еве почнувам да се пакувам и идам да се видам со нејзе и нека прави тест пред мене, али како и да е идеме и на гиниколог да воочи ситуација тој дали е тоа вистински.
Фала на подршка , ми значи многу... и ова за памет ми е ептен, јебига.
 
C

Castiel

Гостин
Се е можно другарче, многу добро ги знам жените и знам дека може и тоа да го прават.... Ако иде веќе ситуацијава у крајност , еве почнувам да се пакувам и идам да се видам со нејзе и нека прави тест пред мене, али како и да е идеме и на гиниколог да воочи ситуација тој дали е тоа вистински.
Фала на подршка , ми значи многу... и ова за памет ми е ептен, јебига.
Немај галје на секој може му се деси. Само направете 2-3 теста за сигурно да е пошо се дешава да утнат некад. Или во краен случај крвна слика тука нема утка.
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Немај галје на секој може му се деси. Само направете 2-3 теста за сигурно да е пошо се дешава да утнат некад. Или во краен случај крвна слика тука нема утка.
Ох..знам, знам... у пм! Почињам да трокирам, ми се мешаат брзиниве во мозок, у несвес ќе паднам од срањево. Мора да се реши, сигурно праиме неколку теста и ќе воочам ситуација па ако нешто ќе ви барам помош, немам многу опции.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
ХЕЛП ХЕЛП ХЕЛП ХЕЛП ХЕЛП ХЕЛП 1!!!!

Ете и ја имам проблем сеа , ме стега како на менгеме.
Имав секс со една девојка пред неколку недели , еднаш со кондом два пати без.
Значи не свршив внатре, имаше временски интервал од минимум 10 секунди пред да свршам - последниот пат, а првиот пат, без кондом, свршив после 2,3,4 минути одкако пенетрирав. /// ПОСЛЕ ОДНОСОТ СО КОНДОМ , ВЕЌЕ ВТОРА ПАРТИЈА, МОЧАВ НАМЕРНО ЗА ДА НЕ СЕ ДЕСИ ВАКВО СРАЊЕ......
Сеа на типкава и касни , се трипа, ме трипа, еве веќе пети ден не добива.....
Јас мислам дека е од промена на клима, настинка зашто стварно беше на промена на клима, т.е беше на одмор во Охрид, а меѓу тоа беше и настината и сеуште е малку настината.
Јас мислам дека 99% нема шанси да сум ја оставил трудна зашто ми се случувало ова и претходно со други девојки , само оваа е паничарка и се трипа и мене ми трипа и не знам што да правам.
Мислење некое околу ова? Ама стрикно сериозно зашто не ми е до заебанција. Фала.
Мислиш ако мочаш и ништо нема да остане од првиот пат? :cautious:
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Мислиш ако мочаш и ништо нема да остане од првиот пат? :cautious:
Па така вика логиката нели , плус не ми е прв пат.
Небитно тоа што сум мочал , битно е не сум свршил внатре.
Сеа не знам што ќе се дешава али се молам да добие...
Ако не дојде денес, ќе правиме тест утре, ако недај боже е позитивен, ќе се бара солуција.
 
Член од
19 април 2013
Мислења
2.004
Поени од реакции
2.100
момиња не си играјте многу со курот, да не им после играчка плачка. не е тоа за играње, за правење деца е тоа.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Па така вика логиката нели , плус не ми е прв пат.
Небитно тоа што сум мочал , битно е не сум свршил внатре.
Сеа не знам што ќе се дешава али се молам да добие...
Ако не дојде денес, ќе правиме тест утре, ако недај боже е позитивен, ќе се бара солуција.
Секогаш можеш да ја удриш со бокс/маја-гери у стомак или да ја бутнеш по скали. :busi:
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Секогаш можеш да ја удриш со бокс/маја-гери у стомак или да ја бутнеш по скали. :busi:
Го знам и тоа ... ама чекај да се осигурам прво што е проблемот, секако дека тоа не е решение ама ако одлучила да ме јебе , не одговоарам за исходот пошто не е играчка. :/
 

Keljav

baram zena - test kujna
Член од
8 март 2009
Мислења
1.372
Поени од реакции
309
Реално многу се мали шанси да се забремени од подсемена течност со девојка ми 4 години сме на секс без кондом па не останала трудна.
Па се пазите
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Како што си мислев, си доби девојчето вчера а ја паничарев као на 5 грама кокс.
Значи пазете се што праите, не се сексајте со прости девојки а користете си кондом... така е најубаво за сите, зашто се е ненормално во денешно време а посебно жените.
Фала ви на подршката многу!
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
330
Поени од реакции
157
Како што си мислев, си доби девојчето вчера а ја паничарев као на 5 грама кокс.
Значи пазете се што праите, не се сексајте со прости девојки а користете си кондом... така е најубаво за сите, зашто се е ненормално во денешно време а посебно жените.
Фала ви на подршката многу!
Знам случаеви што се венчале поради тоа што девојката кажала "дека е бремена ".
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Знам случаеви што се венчале поради тоа што девојката кажала "дека е бремена ".
И ја знам пуно такви случаеви ама знам и случаеви да ја снема женката од светов ако се заебава со погрешен мажјак. Не се дозволува контрола на живот туку така... :)
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
И ја знам пуно такви случаеви ама знам и случаеви да ја снема женката од светов ако се заебава со погрешен мажјак. Не се дозволува контрола на живот туку така... :)
I ebac I tepac. Mazjak ipol brate!
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
"Не се сексајте со прости девојки", а кога ти даде тогаш арна беше :icon_lol:

Секакви има и не знаеш што им е планот. Почни од сељак што првиот пат намерно свршува внтаре, а после се прави будала дека он не е искусен и ништо не осетил. Мисли дека со дете може да ја задржи партнерката.
Па заврши со курва која оди од маж на маж и целта и е да најде жртва, за да се омажи.
Се познаваат ваквите од километар.

Иначе еден другар ми има кажувано дека откако завршиле, овој и свршил врз стомакот, а он со прст си ставила. Демек тоа е плукни па залепи. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom