Нека ни е честит 8 септември - Денот на независноста!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 ноември 2007
Мислења
27.561
Поени од реакции
50.310
Каснам со честитките :icon_mrgr:
Нема што многу да се надоврзувам се е кажано. Среќен роденден Македонијо, ќе видиме со вакви гнасни од политичари,уште колку години ќе ти честитаме роденден :(
Али дур можеме, нека се удира на веселби :icon_mrgr:
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.371
Поени од реакции
3.962
Не ни очекувам од бракава да напишат некој убав збор и да честитаат , ова нека ви е до знаење колку им е културата и почита кон државата ....Него .... Честит Празник Македонијо да си вечна и богата ..
Поздрав до сите Македонци кои си ја сакаат и ценат државата :)
 
Г

ГОЦ-К.О

Гостин
Не ни очекувам од бракава да напишат некој убав збор и да честитаат , ова нека ви е до знаење колку им е културата и почита кон државата ....Него .... Честит Празник Македонијо да си вечна и богата ..
Поздрав до сите Македонци кои си ја сакаат и ценат државата :)
Сеа ќе се избаци некој,колку да ти иде контра< :D
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.794
Поени од реакции
3.492
Нека е среќен
Прославава на Филип2 стадионот започна со екстремно македонски песни на стар македонски јазик дури и не го разбрав баш најдобро.
ЕЕ Македонијо и ти што дочека:place:
 

Jack Nolan

Сите сме луѓе, но ретко кој е човек!
Член од
31 јули 2011
Мислења
1.587
Поени од реакции
1.506
Дали е вистина дека вечерва на Филип II се пуштале албански песни?
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.529
Поени од реакции
5.058
Дали е вистина дека вечерва на Филип II се пуштале албански песни?
Не гледам преност , ниту можам да најдам линк на нет, ама ко шо ми кажаа имало 2 песни на почетокот и биле пеани на албански
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.347
Поени од реакции
502
Не гледам преност , ниту можам да најдам линк на нет, ама ко шо ми кажаа имало 2 песни на почетокот и биле пеани на албански
и која е поента да пеат албански песни ... колку што знам албанците не ја слават независноста .... џабе трошење време и пари
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.529
Поени од реакции
5.058
и која е поента да пеат албански песни ... колку што знам албанците не ја слават независноста .... џабе трошење време и пари
Слагам се со тебе, али тоа прашај ги организаторите ..
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom