Jack Nolan
Поени од реакции
1.506

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • има играно Фелипе како штопер некогаш ??
  честитки за супер купот мн јако играте :)
  Jack Nolan
  Jack Nolan
  Нема, неколку пати како крило уште пред 3 години ко му одеше дриблингот. Фала ти! :)
  Што ти текна да им пишеш на топџииве дека РВП си отишол титули да освојува.
  Они уште мислат дека следната година е нивна :)
  Jack Nolan
  Jack Nolan
  Аха нивна е да, чисто сумљам. Вчера се молеа во него денеска ваков бил таков бил. Да беше повреден како некогаш Арсенал ќе беше 6-7 место. Треба малце да имаат респект. И од Атлетико си заминаја Торес, Агуеро, Макси, и шо требаше јас мајка да му карам?
  dragonsky
  dragonsky
  Ама они се во заблуда :) вие не сте :)
  Те молам не пријавувај лоши мислења, кои не се лоши.
  Jack Nolan
  Jack Nolan
  Ги пријавив бидеќи беа надвор од тема Ч)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom