На која песна сакате да имате секс?

  • Креатор на темата Coxx
  • Време на започнување

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.222
Поени од реакции
3.263
Одлично! Ајде сега доста ме пратиш и ме цитираш.
Ti ma imas li 2 grama akl u tikvata? Pratil sum ja, ja neam vreme sam, sebe da se pratam, ne pa pufli kao tebe da prakjam! :tapp:[DOUBLEPOST=1496592343][/DOUBLEPOST]
Одлично! Ајде сега доста ме пратиш и ме цитираш.
Ti ma imas li 2 grama akl u tikvata? Pratil sum ja, ja neam vreme sam, sebe da se pratam, ne pa pufli kao tebe da prakjam! :tapp:
 
На врв Bottom