На која песна сакате да имате секс?

  • Креатор на темата Coxx
  • Време на започнување
Член од
26 јануари 2009
Мислења
8.112
Поени од реакции
9.234
Ја на цел албум имам секс, без никаков физички контакт. Совршенство.

 
Член од
21 февруари 2012
Мислења
1.619
Поени од реакции
847
,, Смокот се мота околу твојта слива" од Ристо Бомбата :)
 
На врв Bottom