На која песна сакате да имате секс?

  • Креатор на темата Coxx
  • Време на започнување
Член од
3 април 2020
Мислења
905
Поени од реакции
508
Пааа на овие,според ритамот на музиката


:vrtioci::cool::icon_mrgr:
 

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.063
Уз суптилен оган у шума или полјана во рани мугри, на квечерина или на полна месечина, со нашите крици на задоволство да ги повикаме духовите на Мајката Земја, у друидски стил. 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.084
Поени од реакции
17.606
Зсвиси до ситуацију
Имаш слоу мо ликинг смут секс сс амбиент флејте и сакс,зен азијатик чилаут или пригушени груви блуз битови сс минимал атмосферик дим машин машин машиииин(крафтферк)
А може и нејчр саунд нешто ориент сендсторм за време на соблачање нешто као ковери од индиски филмови,зурла фршти кобра се губи
А имаш и анимал издрогиран дрти секс сс рок ми бејбе хипи хард кур.
А кд сакаш брзински сексовање може и нешто супер индустриал детроит техно или некој гоа транс за лижање по врат. Може и супер мулти турбо брз секс сс некој старо ноф транз сс суперсоник би пи ем,јимаш ги Kindzadza,Psykovski,Highko, aко сакаш по мисионерски секс може и скандо парвати саунд,нешто митикал форест дс се тресе јга'драсил дрво...
па и на те ха це, ле-ле ле-ле

Шалу се
Увек за време на секс иде некој лонџ псајамбиент ала дел мар,некој дип џентлсмен хауз,задимен ептен,од еуфорију да не можемо очи да си ги погледемо, саша матиќ секс
 
Член од
16 јули 2021
Мислења
220
Поени од реакции
497

Kajgana Shop

На врв Bottom