Нај кул место за излегување во вашиот град!

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Мафката! (или Маф-Маф) и Селект ама барот поземја не оној ресторантот. :D А за седење и кулирање, Заир.
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
smizlicka напиша:
pa to be fico...:cuc: :icon_lol: i moram da gi dodadam "Mango" i "Quatro" se naogaat karsi ekonomsko Boris sekoj petok i sabota ludinca zurki praat zavcera bef u Mango i extra projdof,gugngula bese nemav kaj da zastanam :icon_lol: :icon_lol: zakon e:cuc:
каков ретард сум ја...попрво би се возел во авион стоечки него да се нагнетам у маса испотена раја у просторија со CO2 наместо O2. Ве молам да ми ја откриете тајната на добриот провод во места каде неможеш воздух да земеш, неможеш да пијачка да си купиш, немоеш да мочаш у WC, немоеш да се пуштиш на некоја мачка шо ти праи мерак.
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Za izlaganje po takvi naguzvani mesta obicno ne sum.Poise mi se svigja sedenka so odbrano drustvo,zaebancii i to ama koga vekje mora negde da se izlaga-Colosseum,Process,Marakana i nesto sl. ama sepaktoa ne go praktikuvam mnogu mnogu.
 

bibuska

смешка
Член од
5 септември 2005
Мислења
2.403
Поени од реакции
7
Tonchie напиша:
Џони јас во ПП беф смао еднаш и Апореа многу ми се допадна.
АПОРЕА стана максимално мизерно место... се е пд 15 год... неки нови клинци и неки нови шеми... многу ми е мило што не сум таму, пошо не знам кај би излегла... а овде во ск, кај ме носат, таму одам :icon_roll
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Денска шема extreme, на вечер може у Маф и Excess новиот бар
 

Carlito Brigante

Хаусмајстор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
844
Поени од реакции
8
Каков ексцес. Бех пред нова година. Ептен е занигде. У тава М&М, пицичка, пивце ... убавина за женан човек.
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Carlito Brigante напиша:
Каков ексцес. Бех пред нова година. Ептен е занигде. У тава М&М, пицичка, пивце ... убавина за женан човек.
Карли ти одкај си ако може да питам?

Мафката и Слект баро. Се друго паѓа у вода :je:
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Пред продавничка.
Има одма клупи, парк зеленило, тутун и алкохол и друштво!

What more can you want
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Многу често идам во рамсторе, во stage:) Ми се свиѓа местото:icon_lol:
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
moTaro напиша:
Пред продавничка.
Има одма клупи, парк зеленило, тутун и алкохол и друштво!

What more can you want
Bitches? Music? Bling? :pos: :pos:

Se zezam.

Tuka vo sk, mi se dopaga New Age, Green Cafe vo Biser, Kula, New York, Opium. Uste ne sum gi naucil site....
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Абе луѓеееее
не се замарајте со местото,битно е друштвото.Ако немаш добро друштво џабе ти е па макар си бил и во тие елитните клубови(од другата тема-имаше слики).Битно е со кого си,а не каде си
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
BusHav напиша:
Абе луѓеееее
не се замарајте со местото,битно е друштвото.Ако немаш добро друштво џабе ти е па макар си бил и во тие елитните клубови(од другата тема-имаше слики).Битно е со кого си,а не каде си
tuka si naj u pravo...jas na pr koa pocnaf da izleguvam od sreda do nedela sekoja vecer bef izlezena, samo ponedelnik i vtornik pauziraf. i sea vekje dosadno mi e ednostavno izziveano kaj i da idam. za toa najubavo mi e so drustvoto koa ke si sednime nekade muabet gitara alkohol edno drugo sto pati bolje od diskoteki i kafic.
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
BeBe11 напиша:
tuka si naj u pravo...jas na pr koa pocnaf da izleguvam od sreda do nedela sekoja vecer bef izlezena, samo ponedelnik i vtornik pauziraf. i sea vekje dosadno mi e ednostavno izziveano kaj i da idam. za toa najubavo mi e so drustvoto koa ke si sednime nekade muabet gitara alkohol edno drugo sto pati bolje od diskoteki i kafic.
Па тоа и јас викам,затоа најубаво е кога се слави било што ама само да биде седенка атмосфера со одбрани луѓе,друго ништо не ти треба
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
1.Ресторант Соне-пуно бразилки, екстремно жешки
2.Ресторант Флора-коа сакаш да глумиш кул дечко
3.Дискотека Ринора 4-коа ти идат братучеди на викенд
4.Дискотека Окса-коа сакаш да откачиш
5.Клуб Долхаус-коа сакаш да видиш жени од твоите соништа за малку пари

и така натаму, многу ги има. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom