Најчудно и најинтересно додворување

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.103
Поени од реакции
13.649
Еве исто така за пуштање што е многу добро:
Ако убавината/љубовта се мери во песок,тогаш Сахара е мала да се опише вашата убавина/мојата љубов кон вас.
Ова е многу јако.
ја мислам мене ова некој да ми го каже ќе останам со отворена уста....само едно оукеј ќе излезе и толку. па неам 15 годинки песмарици да ми читаш
 
Член од
26 декември 2011
Мислења
450
Поени од реакции
278
ја мислам мене ова некој да ми го каже ќе останам со отворена уста....само едно оукеј ќе излезе и толку. па неам 15 годинки песмарици да ми читаш
-одбери си ѕвезда од небото и ќе ти ја симнам..
-оукеј
-ај мори да се фатиме
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.103
Поени од реакции
13.649
-одбери си ѕвезда од небото и ќе ти ја симнам..
-оукеј
-ај мори да се фатиме
Ова кога имав околу 12-13 години еден вака ми збореше
Ја глеаш ѕвездана на небото?
Ахам
Мислиш дека можам да ја фатам??
....
А тебе?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Муабетов се деси на втор или трет состанок.

- Некад ќе те земам со мене у теретана.
- Ама не сакам да идам у теретана...
- А бе ајде што ти е гајле, многу подебели од тебе идат да вежбаат таму.

:icon_mrgr:

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.480
Мене апла чудни ми се оние типци што изникнуваат пред тебе пример во клуб и ти почнуваат некои глупи муабети од кај си, зошто си, како си и ти онака ептен низ заби ќе промумлаш нешто и после го ставаш на игнор, а тој си стои до тебе цело време и абер нема да се тргне.
И онака си правиш муабет со друштво, си играш и овој позади тебе дреме и си цуцка од пијачката.
 
M

MIL

Гостин
Edna cura so ic ne mi bese po keif e bas kako so spomna Houp koa zastana do mene pa cela vecer ja prestoja pred mene,de pozad mene ... edvaj cekav da si ode pa se ligavi so pijackata,pa glumi zavodliva edvaj cekase da i recam aj da ideme,ama ja sjebav :D znaci da se razbeme ima i napadni curi
 
Член од
6 февруари 2014
Мислења
1.012
Поени од реакции
867
Муабетов се деси на втор или трет состанок.

- Некад ќе те земам со мене у теретана.
- Ама не сакам да идам у теретана...
- А бе ајде што ти е гајле, многу подебели од тебе идат да вежбаат таму.

:icon_mrgr:

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Te zakopal:)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: MIL

Annik Honoré

In Floyd I trust!
Член од
29 септември 2014
Мислења
538
Поени од реакции
1.484
Темава е закон значи!
Е сеа јас да си кажам, шо ми се случи пред некој ден. Седиме со другарки на кафе, и беше дојден братучед на една од другаркиве. Имуабет ова она се, помина кафето. Другиов ден другаркава ми вика братучед ми те бендиса, а претходно праевме нешто муабет за работа, си барам јас работа. И типов ме додава на фејсбук, и јас го прифаќам.
И почнува да ми врти некој муабет, демек прашав кај мене во маалото во една продавница бараат продавачка. И јас нормално му викам дај кажи ми број телефонски од газдите или улица кажи ми, да појдам. И ко ми се запна машко, не бре шо дека че ти дам број нема да се разбериш убо по телефон, дај јас че дојдам утре че те земам и че те однесам. И сеа од култура не знаев како да го одбијам му викам ама сакам овие работи сама да си ги бркам.
Ама не ми вика, нема да се снајдиш, че дојдам че те земам че те однесам че прајш муабет.
И би помина тој муабет ај, а иначе јас иам и моментално работа ама си барам друга, и го гледам ми дошол на работа :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:, и арно шо можев да забушавам и да забегам да не се сретниме. Па после следеа муабети од типот: јас дојдов кај тебе на работа оти ми се скри, си купив цвеќе од кај тебе ако?
По патетично не можи да биди...и крај краева срам не срам и реков на другаркава прибери си го братучед ти мн е напорен.
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
Темава е закон значи!
Е сеа јас да си кажам, шо ми се случи пред некој ден. Седиме со другарки на кафе, и беше дојден братучед на една од другаркиве. Имуабет ова она се, помина кафето. Другиов ден другаркава ми вика братучед ми те бендиса, а претходно праевме нешто муабет за работа, си барам јас работа. И типов ме додава на фејсбук, и јас го прифаќам.
И почнува да ми врти некој муабет, демек прашав кај мене во маалото во една продавница бараат продавачка. И јас нормално му викам дај кажи ми број телефонски од газдите или улица кажи ми, да појдам. И ко ми се запна машко, не бре шо дека че ти дам број нема да се разбериш убо по телефон, дај јас че дојдам утре че те земам и че те однесам. И сеа од култура не знаев како да го одбијам му викам ама сакам овие работи сама да си ги бркам.
Ама не ми вика, нема да се снајдиш, че дојдам че те земам че те однесам че прајш муабет.
И би помина тој муабет ај, а иначе јас иам и моментално работа ама си барам друга, и го гледам ми дошол на работа :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:, и арно шо можев да забушавам и да забегам да не се сретниме. Па после следеа муабети од типот: јас дојдов кај тебе на работа оти ми се скри, си купив цвеќе од кај тебе ако?
По патетично не можи да биди...и крај краева срам не срам и реков на другаркава прибери си го братучед ти мн е напорен.
е добро де што има тука чудно си пробал човекот, боље и што пробал барем сеа си знае до кај му е чергата:)
 
Ф

Флеш

Гостин
Темава е закон значи!
Е сеа јас да си кажам, шо ми се случи пред некој ден. Седиме со другарки на кафе, и беше дојден братучед на една од другаркиве. Имуабет ова она се, помина кафето. Другиов ден другаркава ми вика братучед ми те бендиса, а претходно праевме нешто муабет за работа, си барам јас работа. И типов ме додава на фејсбук, и јас го прифаќам.
И почнува да ми врти некој муабет, демек прашав кај мене во маалото во една продавница бараат продавачка. И јас нормално му викам дај кажи ми број телефонски од газдите или улица кажи ми, да појдам. И ко ми се запна машко, не бре шо дека че ти дам број нема да се разбериш убо по телефон, дај јас че дојдам утре че те земам и че те однесам. И сеа од култура не знаев како да го одбијам му викам ама сакам овие работи сама да си ги бркам.
Ама не ми вика, нема да се снајдиш, че дојдам че те земам че те однесам че прајш муабет.
И би помина тој муабет ај, а иначе јас иам и моментално работа ама си барам друга, и го гледам ми дошол на работа :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:, и арно шо можев да забушавам и да забегам да не се сретниме. Па после следеа муабети од типот: јас дојдов кај тебе на работа оти ми се скри, си купив цвеќе од кај тебе ако?
По патетично не можи да биди...и крај краева срам не срам и реков на другаркава прибери си го братучед ти мн е напорен.
Да не мислеше погрешно?! Темава е за фаќање сеир :LOL:кој до кој бисери од ситуации имал,да те фана Господ и речи земјо голтни ме:icon_lol::свиркам:
 

Annik Honoré

In Floyd I trust!
Член од
29 септември 2014
Мислења
538
Поени од реакции
1.484
е добро де што има тука чудно си пробал човекот, боље и што пробал барем сеа си знае до кај му е чергата:)
Абе како не е чудно, ми вика ќе дојдам од дома да те земам да те носам на работа, а шо се вели само името му го знам. Од кај знам каков манијак е :pos:
Не е битно само да пробаш, битно е како.



Да не мислеше погрешно?! Темава е за фаќање сеир :LOL:кој до кој бисери од ситуации имал,да те фана Господ и речи земјо голтни ме:icon_lol::свиркам:
Не бре, гледам дека е за сеир и зини земјо голтни ме :D
Богами така и си реков ко го видов дека ми дошол на работа :facepalm:
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357

Kajgana Shop

На врв Bottom