Најчудно и најинтересно додворување

Член од
1 декември 2011
Мислења
2.680
Поени од реакции
3.053
1. Fintata e da "padne" devojkata.
2. Fintata ne e da bide smesno.
3. Fintata e cudno i interesno.
4. Ne smesno.
5. Na smesno se smeeme.
6. Na "Moze da se upoznaeme?" se upoznavame.
7. Ne e glupa i prepotentna, uste vo sms da e ova i srekna nova 2002ra!
wot aj kjuti :-D
Na primer ti si smesen i imas povekje sansi od "moze da se upoznaeme" da kjaris bilo koja iako si nizok i gremlin :-D
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.537
Поени од реакции
33.743
wot aj kjuti :-D
Na primer ti si smesen i imas povekje sansi od "moze da se upoznaeme" da kjaris bilo koja iako si nizok i gremlin :-D

Ima razlika od "se zalubi ili uste ednas da pominam" do "wot" smesno. :cool:
Jasno e deka mnogu pagaat na smesno, ama ne na retardirano smesno.

Mene vakvo najretardirano pustanje mi e prasuvanje dali saka dzvaka, u meguvreme otvaram od dolgite orbit i pola mi visi od usta. :D
Toa koga veke e sigurno. Mene dodvoruvanje mi bese namaluvanje samodoverbata na devojkata pa zagarantirano muvanje. :D
Flertuvanje od ligav tip samo gi izdigaa, sokur. :D

Inace, gleas kako raboti. Mi namali samodoverba. Sega bi te. Recimo.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.657
Поени од реакции
14.519
Па богами си
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.524
Поени од реакции
28.915
Еден ми рече: Мајка ми мора да те запознае.
И тогаш трчав најбрзо што можев.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.705
Поени од реакции
27.662
ми купуеше жетони на флипери :O ја кутриот врска си немав шо праи девојчево, коа ми кажаа после..

и врзував патики на една у маврово
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
100
Поени од реакции
234
А пред тоа, со Катрина ти се обраќаше ?


:)

Катрина, Рита, Барбара... You name it

Не се знаевме во времето на Катрина, но веројатно поентата не е во името на ураганот, туку во пораката :)
 
Член од
15 февруари 2008
Мислења
395
Поени од реакции
397
Ми се имаат случувано разни дешавки, ќе издвојам една на која кога ќе се сетам уште се смеам, ми дојде буквално пред врата, плачејќи да му кажам кого сакам и јас ваква останав:eek: :pos:

Hey teacher leave them kids alone!! :D


http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCwQtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DJ-RlhgpamIc&ei=VVK6UbPIMIvjtQbnmICYAQ&usg=AFQjCNGC_06TcLSKIsTDHflZ1K3_WLM5Ew&bvm=bv.47883778,d.Yms
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Зборам со еден пријател девојкава ме згазна по патиката.Ми рече извини и во тој момент дур бев замуабетен со пријателот ми дојде искра и ја тапнав по рамото се сврте и реков нема извини ајде да играме.Пред тоа ја видов дека сака да научи да игра и ја земав раката и игравме салса,но беше нешто премногу дива по мој вкус.Пробував да ја смирам и да ја контролирам ситуацијата но ми излезе од рацете а тоа значи губење привлечност и губење на моето време.Така едно 5 минути поигравме и од никаде дојде клише моментот другарка и да ја спаси и бидејќи не ми правеше нешто мерак не пробував да ја откачам и реков повелете играјте.Да бев при себе и да ми се свиѓаше ќе и речев:Добар потег драга,го викна твојот ангел чувар,но џабе ти е кога си имаш муабет со ѓаволот.Бидејќи гледам да си најдам нешто за мене,сега кога ќе дојдат такви ситуации или ќе ги искорисатам двете девојки ќе играм заедно и ќе ги замуабетам или ќе и го речам горенаведеното.После тоа си се најдов со едно слатко девојче игравме бачата,многу фино,ама ептен слабо за мој вкус и му ја оставив на другар ми,видов дека му се свиѓа.Па ќе видиме може ќе му наместиме некоја девојка :).П.С секогаш број успеси,никој нема да знае колку неуспеси си имал кога ќе те видат со згодна девојка околу тебе :)
Ќорле,дај бе направи само-утепанство жити се :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom