Најчудно и најинтересно додворување

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.614
Поени од реакции
33.980
Член од
7 април 2013
Мислења
183
Поени од реакции
325
Еден ја восхити другарка ми со зборовиве: Убавице, од која бомбоњерка си испаднала многу си таква слатка..
Но мислам дека јас си се надминувам, шејм он ми. Гледам еден младич со маица од една од моите поомилени игри(Dishonored) и не ни размислив, одам накај него и му велам: леле, омг, каква маица!! Леле, знакот, може да те соблечам?! Кога ми текна што реков касно беше малку ама нема везе :LOL:. Овој ме гледа чудно у прашалници кутриот, си вели што и е на оваа нимфоманка ли е и ми одговара: Ааа, ја играш играва?
Ми го одбегна прашањето со соблекувањето бе. И почнавме муабети околу играта итн, итн. И само јас: А бе, дечко, а како се викаш ти? ( Кога не ме праша он, што да правам)
И на крај јас му реков дека ќе му ја соблечам мајцата и дома ќе си ја носам. Макар што младичот беше доста симпатичен и сладок( сто посто доста помал од мене), па и него требаше да кажам дека ќе го носам дома :)
 
L

Luki Junior

Гостин
Еден ја восхити другарка ми со зборовиве: Убавице, од која бомбоњерка си испаднала многу си таква слатка..
Но мислам дека јас си се надминувам, шејм он ми. Гледам еден младич со маица од една од моите поомилени игри(Dishonored) и не ни размислив, одам накај него и му велам: леле, омг, каква маица!! Леле, знакот, може да те соблечам?! Кога ми текна што реков касно беше малку ама нема везе :LOL:. Овој ме гледа чудно у прашалници кутриот, си вели што и е на оваа нимфоманка ли е и ми одговара: Ааа, ја играш играва?
Ми го одбегна прашањето со соблекувањето бе. И почнавме муабети околу играта итн, итн. И само јас: А бе, дечко, а како се викаш ти? ( Кога не ме праша он, што да правам)
И на крај јас му реков дека ќе му ја соблечам мајцата и дома ќе си ја носам. Макар што младичот беше доста симпатичен и сладок( сто посто доста помал од мене), па и него требаше да кажам дека ќе го носам дома :)
А однесе ли го или не?
 
F

FARANG

Гостин
Ма јок, не му се допаднав на детето :place: Незаинтересиран беше.


Со сет памет на гејмер такви муабети? Си требала да продужиш да му збориш за игрицата кад так ќе уконтал дека може и нешто друго сакаш
 
Член од
7 април 2013
Мислења
183
Поени од реакции
325
Со сет памет на гејмер такви муабети? Си требала да продужиш да му збориш за игрицата кад так ќе уконтал дека може и нешто друго сакаш
Зборевме доста за играта и не само за таа :D Ама мислам пресудно беше моето може ли да те соблечам.
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Ма јок, не му се допаднав на детето :place: Незаинтересиран беше.
Мислам дека нема везе. Вистински стрејт мажјак не одбива гик/гејмер девојка ни под разно, бидејќи знае дека сте редок вид (и во изумирање, нажалост). Типот веројатно бил повеќе геј од гејмер терминот него ли некој просечен дечко заинтересиран за девојки.

А таквите ко типот на кој си налетала, и тие се во изумирање -_-

Long live gaymers:

 
Член од
7 април 2013
Мислења
183
Поени од реакции
325
Мислам дека нема везе. Вистински стрејт мажјак не одбива гик/гејмер девојка ни под разно, бидејќи знае дека сте редок вид (и во изумирање, нажалост). Типот веројатно бил повеќе геј од гејмер терминот него ли некој просечен дечко заинтересиран за девојки.

А таквите ко типот на кој си налетала, и тие се во изумирање -_-

Long live gaymers:

Имаш пиво од мене и тоа не само едно, туку цела гајба пиво :cool:
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Имаш пиво од мене и тоа не само едно, туку цела гајба пиво :cool:
Уште имам главоболки од вчерашното дружење со алкохол, али ајде, реков не се одбива девојка гејмер :D. Its a done deal then.
 
Член од
5 февруари 2014
Мислења
138
Поени од реакции
60
Еве исто така за пуштање што е многу добро:
Ако убавината/љубовта се мери во песок,тогаш Сахара е мала да се опише вашата убавина/мојата љубов кон вас.
Ова е многу јако.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom