Најчудно и најинтересно додворување

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Idesh na shank. Gleash do tebe nekoja jaka cura. Se merkate onaka podolgo vreme... palish cigara i duvash u faca, ona se zakashluva i u dadeno vreme u daden momenat butash jazik (y)

На кој шанк палиш цигара?
Бидејќи во земјава не се пуши каде ќе го спроведеш ова?
 
Член од
17 ноември 2011
Мислења
25
Поени од реакции
29
Pa ne svakjaj tolku bukvalno. Eve nemora shank neka bide u park, tamu se pushi sve i svashta ;) (inache ova e k-15 fora) :)
 
Z

Zona Pelucida

Гостин
Ме потсети постот на една девојка тука, за фраерот што и извадил пиво од џеб, мене ми доаѓа еден господин облечен у одело, свечена кондура, залижана глаа, башка што изглеаше по малце оженет и ми вика:
- Девојко сакаш да се запознаеме?
- Не!!!
- А сакаш виски ( и така спонтано си ја извади матарката од своето сако, пошо не си фраер очигледно ако си нарачаш за пиење у дискотека ).
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.858
Поени од реакции
23.641
Другарка ми само што ми го кажа најдобриот комплимент што и го дал некој дечко. Таа и тој типот имале некоја заедничка другарка. Типот и рекол на заедничата другарка-Кажи и на другарка ти дека е како гаражиран мерцедес. :pos::pos::pos:. Ааааа не можам.
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
интересни невообичаени селски комплименти :
-Девојко па ти имаш многу инвестирано во тебе
-Најубава си во целиот свет дури и во Франција
-Твојот парфем ме потсека на моето родно село, ама јас многу си го сакам селото.

Конверзација
Дечкото - Здраво јас сум ..... како се викаш
Девојката- Здраво ...... имаш завршено факултет?
Дечкото Не ми треба факултет за да те е.ам
Крај на конверзацијата и завршува во кола после журка да се доврши започнатото,

Поука- не е битно што зборуваш битно е да си убав,ведар,просперитетен, и да не се срамиш
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Многу вештачки ова додворувањава што ги прочитав. За во К-15 би одговарале, ама за во живо.... o_O
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
*Најинтересно додворување
-Hi, where are you from, do you speak English? (пијан камен)
- From Bulgaria
- Па така кажи ма, го искршив јазиков (пола разбра пола не, ама тоа не ни беше битно во остатокот од вечерта)
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Многу вештачки ова додворувањава што ги прочитав. За во К-15 би одговарале, ама за во живо.... o_O
Како бе ти мислиш се ебат пички ?
Мора малку глупости оваа она ке ја насмееш и ете ти ја, ако не ја ебеш ке ти стане другарка .
Долку си тивок и не зборуваш нема да ти биде ни другарка .
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Како бе ти мислиш се ебат пички ?
Мора малку глупости оваа она ке ја насмееш и ете ти ја, ако не ја ебеш ке ти стане другарка .
Долку си тивок и не зборуваш нема да ти биде ни другарка .
Што ќе ми се тие што ги опиша во твојот пост?
Не ебам се што оди, а одам со таа што вреди.
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Што ќе ми се тие што ги опиша во твојот пост?
Не ебам се што оди, а одам со таа што вреди.
На јаките девојки што вредат треба да им се исполнат сите критериуми, затоа што претходно постојат тупаци кои им ја креваат цената на 10то ниво на скала од 1-10 а ништо не им прават само ласкаат околу нив и ги частат пијачки, и сега тие имаат удварачи во секое време. Мора да си посебен. Доколку си уникатен шармер не мора да ги задоволиш критериумите како богат и популарен доколку не си ни то ни то треба да имаш срека и да си упорен околу додворувањето со тек на време да станиш комичар, кавалер (папучар) и ке ја исполниш целта 50% сигурен сум:)
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Вчера цела гужва во миднајт и една женска плава ме бутка и јас инат и враќам назад со гзот.И велам девојче те молам понежно затоа што тука има адвокати ќе те тужам за насилство,она почна да ме гледа така чудно и ми вели гајле ми е сакам да се тргнеш од тука ме гушиш.Јас и велам нема шанси и мртов да сум не се мрдам од местото,по што ја викна другарка и таа почна да ме турка,на кое и реков добар гз морам да признаам.Она се засрами и ја викна другата другарка и трета но со нејзе не сакав да си играм не ми се свиѓаше.После тоа видов некои 4 тинејџерки и им покажав една слика на телефонот и почнав нешто муабет но се приклучија некои други запаленковци и ми ги тргнаа женските.Но на таксират беше најкул една девојка ми се насмеа се врткаше околу мене ја фатив во небрано пишуваше порака и велам многу интересен телефон може да го видам и си титнав на мојот број и реков фала многу и си отидов.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Член од
10 декември 2011
Мислења
9
Поени од реакции
6
-So tipov uchev 4 godini i beshe eden od najdignatite i najbogatite vo klasot i pred da zaminam da zhiveam vo italija me zalizha u sred shkolo i mi reche deka mu bilo sram da mi se pushte celi 4 godini ama sega mu bilo dosta taj baknezh :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom