Најчудно и најинтересно додворување

Член од
3 април 2012
Мислења
28
Поени од реакции
19
Женска ми се свиѓаш! Сакаш да се фатиш со ЈА???!! хахахаххахах! :D
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
брат ми е 12 години и многу многу не е за пуштање у живо али на фејсбук ми кажуваше на женските шо му се свиѓале им викал еј морам да одам еве ти бројче титни ми коа ќе ти требам одма идам. Мислам дека му успева пошо дома само со женски го гледам едно машко не е дојдено :D
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.908
Поени од реакции
1.548
брат ми е 12 години и многу многу не е за пуштање у живо али на фејсбук ми кажуваше на женските шо му се свиѓале им викал еј морам да одам еве ти бројче титни ми коа ќе ти требам одма идам. Мислам дека му успева пошо дома само со женски го гледам едно машко не е дојдено :D
Обично јас кога бев копиљ се дружев само со машки. Тие шо се дружеа со женки покасно ги присвоија особините на истите тие женки. Не е убаво многу тоа, терај го нека игра фудбал, баскет, нека ги шљака по задница и нека бега. Бар сеа му е тој период, мали се ќе го сфатат на игра покасно ќе јаде сузавец у око.
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
Обично јас кога бев копиљ се дружев само со машки. Тие шо се дружеа со женки покасно ги присвоија особините на истите тие женки. Не е убаво многу тоа, терај го нека игра фудбал, баскет, нека ги шљака по задница и нека бега. Бар сеа му е тој период, мали се ќе го сфатат на игра покасно ќе јаде сузавец у око.
Ако веруваш пробав секакви методи небива брат за ролери возење е прв,фудбал кошарка нејке да чуе :mad:.Сега нешто летото ќе одел на тенис дај боже!!!!
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.908
Поени од реакции
1.548
Ако веруваш пробав секакви методи небива брат за ролери возење е прв,фудбал кошарка нејке да чуе :mad:.Сега нешто летото ќе одел на тенис дај боже!!!!
Епа нареди го дур е мал, после ќе биде касно. Со ролери мажјак од него нема да биде. Сеа е рано ама за 3-4 години ко ќе почнат да му праат муабет кои дечковци им се свиѓаат ќе сфатиш.
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
Епа нареди го дур е мал, после ќе биде касно. Со ролери мажјак од него нема да биде. Сеа е рано ама за 3-4 години ко ќе почнат да му праат муабет кои дечковци им се свиѓаат ќе сфатиш.
Море мамата ќе му ја е*** кај у школо у мој клас има двајца такви нема и него да го правам -.-.Има да ме слуша :P
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
794
Поени од реакции
633
-So tipov uchev 4 godini i beshe eden od najdignatite i najbogatite vo klasot i pred da zaminam da zhiveam vo italija me zalizha u sred shkolo i mi reche deka mu bilo sram da mi se pushte celi 4 godini ama sega mu bilo dosta taj baknezh :pipi:
Доста битен фактор е дека бил меѓу побогатите.
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
794
Поени од реакции
633
А и дека бил дигнат. Сигурно седел на 2 столчиња додека сите стискале гз на едно.Чудесии..
Не шала на страна баш убава средношколска прича знаеш, 4 години криење, срамење бакнеж...ама ова се ми расипа многу кажува за девојчето.
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
Срцееееееееееееее , Душооооооооооооо , Џигеррррррррр моја магарешки ....................:sneaky:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom