Најчудно и најинтересно додворување

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
Пред еден месец возејки се со велосипедот во ценарот на градот здогледав едно слатко девојче, стоеше така само и јас со велесипедот така пред нејзе испаднав и со предна закочив и паднав(намерно) и коленото почна да ми крвари, девојчето почна да се смешка и ме погледна во газот.
Јас. Шо ме гледаш во газот.
Девојчето. Не те гледам.
Јас. Е како да не виде те како ми гледаше не ме лажи ти мене.
Девојчето. Шо ти е бе на тебе доста со тај гас оди види си го коленото тече ти крв од коленото.
Јас. (со прстот ја лижнав крвта од коленото и викам) крвта е слатка ама ти си послатка од крва.
Девојчето почна де се смешка и се запознавме па потоа и побарав skype, мислам дека и се допаѓам, еве веќе неколу пати излеговме заедно со нејзе:)
Крвта е слатка ама ти си послатка од неа? Ауу најако пуштање. Лол бе :ROFLMAO:
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
46
Поени од реакции
22
Знам дека вие женските сакате понекогаш да си играте мајтап со машките ама пазете да не се погоди некој кој ќе си игра мајтап со вас.
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Оргинален NASA начин за додворување

Значи, замисли да се наоѓаш дома пред компјутер а да се муваш со девојка шо се сонча на плажа. Звучи неверојатно а? Погледнете како помина типот...


 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
2 пати ме настапи и уште не можев да сфатам, третиот пат по скали коа се симнував ме настапи и дури тогаш ми стана јасно, мада прво помислив дека е обид за убиство :D
The rest is history.
 
Член од
30 август 2011
Мислења
87
Поени од реакции
41
mene vo eden kafic, mi doagja decko i me fakja za raka da igrame. Bese sladok ne velam ne, ali posle kratko vreme, me pusti, ja pikna rakata u dzeb i od tamu izvadi sise pivo i mi vika sakas pivo??? U sred kafic :pos2:
Типот шо заебал работа заебал, требало пивото да си го земеш и да си го испиеш :)
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Голготава со Фантомот Икс започнува вака...
Пред едно година ипол две, мејлот и Фејсбукот ми беше константно хакиран, макар што менував пасворди постојано. Прво не ми ни падна на памет дека некој тоа го прави намерно, ама после некое време веќе ми падна сомнително. И така после година дена хакирање секој месец ми стига еден чудесен мејл од типот:
Здраво, јас сум тој и тој и постојано ти ги хакирам мејлот и Фб то зашто ми се свиѓаш и не знам како да ти пријдам. Дури и мејлов го направив само да ти пишам.
Прво не ми се веруваше дека е можно да постои човеков, си викам ова некој ме зеза. Фино лепо замолувам да прекине со активностите и тука почнуваат лавина од мејлови од типот: Вчера те видов во автобус ама ми беше срам да ти пријдам да не ме убиеш. Па ми напишал љубовен текст и го објави на конкурс (притоа не заборави да ми го прати на мејл за да му кажам мислење :confused:). Текстот ноу комент.
Па после тоа имаше уште троа мејлови од типот јас тебе те знам ти мене не, те знам зашто идев кај што работеше. Почна језа да ме фаќа. И таман мислам дека заврши се тоа, оп ете ти покана на Фб од некој фантомски профил направен само за да контактира со мене, потпишан со име и презиме и слика која не ме асоцира на никој жив. Хммм си викам ова или е некој опседнат или нема попаметна работа. Па се стиши некое време, за сега кога направив нов профил за еден ден да ми пише дека он не ми го хакирал сега профилот ( ептен е младичот во тек). Сега добивам лавина од покани за кафе по пораки на ФБ. Се осеќам ко селебрити, некој ме демне, фали уште судска забрана за приближување.
А богами како тргнало и според прочитаното којзнае до кој ќе стигне ова.
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
Голготава со Фантомот Икс започнува вака...
Пред едно година ипол две, мејлот и Фејсбукот ми беше константно хакиран, макар што менував пасворди постојано. Прво не ми ни падна на памет дека некој тоа го прави намерно, ама после некое време веќе ми падна сомнително. И така после година дена хакирање секој месец ми стига еден чудесен мејл од типот:
Здраво, јас сум тој и тој и постојано ти ги хакирам мејлот и Фб то зашто ми се свиѓаш и не знам како да ти пријдам. Дури и мејлов го направив само да ти пишам.
Прво не ми се веруваше дека е можно да постои човеков, си викам ова некој ме зеза. Фино лепо замолувам да прекине со активностите и тука почнуваат лавина од мејлови од типот: Вчера те видов во автобус ама ми беше срам да ти пријдам да не ме убиеш. Па ми напишал љубовен текст и го објави на конкурс (притоа не заборави да ми го прати на мејл за да му кажам мислење :confused:). Текстот ноу комент.
Па после тоа имаше уште троа мејлови од типот јас тебе те знам ти мене не, те знам зашто идев кај што работеше. Почна језа да ме фаќа. И таман мислам дека заврши се тоа, оп ете ти покана на Фб од некој фантомски профил направен само за да контактира со мене, потпишан со име и презиме и слика која не ме асоцира на никој жив. Хммм си викам ова или е некој опседнат или нема попаметна работа. Па се стиши некое време, за сега кога направив нов профил за еден ден да ми пише дека он не ми го хакирал сега профилот ( ептен е младичот во тек). Сега добивам лавина од покани за кафе по пораки на ФБ. Се осеќам ко селебрити, некој ме демне, фали уште судска забрана за приближување.
А богами како тргнало и според прочитаното којзнае до кој ќе стигне ова.
Од месечината се гледа дека на фантом му е потонат шифоњерот 21 година .Да му треба толку храброст за да ти се дближи е чудно и не само тоа туку и постапките со тоа хакирањето .
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Голготава со Фантомот Икс започнува вака...
Пред едно година ипол две, мејлот и Фејсбукот ми беше константно хакиран, макар што менував пасворди постојано. Прво не ми ни падна на памет дека некој тоа го прави намерно, ама после некое време веќе ми падна сомнително. И така после година дена хакирање секој месец ми стига еден чудесен мејл од типот:
Здраво, јас сум тој и тој и постојано ти ги хакирам мејлот и Фб то зашто ми се свиѓаш и не знам како да ти пријдам. Дури и мејлов го направив само да ти пишам.
Прво не ми се веруваше дека е можно да постои човеков, си викам ова некој ме зеза. Фино лепо замолувам да прекине со активностите и тука почнуваат лавина од мејлови од типот: Вчера те видов во автобус ама ми беше срам да ти пријдам да не ме убиеш. Па ми напишал љубовен текст и го објави на конкурс (притоа не заборави да ми го прати на мејл за да му кажам мислење :confused:). Текстот ноу комент.
Па после тоа имаше уште троа мејлови од типот јас тебе те знам ти мене не, те знам зашто идев кај што работеше. Почна језа да ме фаќа. И таман мислам дека заврши се тоа, оп ете ти покана на Фб од некој фантомски профил направен само за да контактира со мене, потпишан со име и презиме и слика која не ме асоцира на никој жив. Хммм си викам ова или е некој опседнат или нема попаметна работа. Па се стиши некое време, за сега кога направив нов профил за еден ден да ми пише дека он не ми го хакирал сега профилот ( ептен е младичот во тек). Сега добивам лавина од покани за кафе по пораки на ФБ. Се осеќам ко селебрити, некој ме демне, фали уште судска забрана за приближување.
А богами како тргнало и според прочитаното којзнае до кој ќе стигне ова.
Ова спаѓа во категоријата најманијачко додворување, ама ете има луѓе без храброст што ги тера на вакви работи, се знае ја каниш додека одлучно ти каже дека ништо не бива, додека се двоуми секогаш имаш шанса, сепак животот е краток за да се губи на мечтааење кон одредени личности што може да одземе многу време.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
He loves to be in incognito but the mystery will someday be resolved by his cruelty and possessive and compulsive disorder.He is a maniac for sure,he never laid a girl that's certain and he is so desperate to meet you that will want to lay you down on bed of roses :P
 
Член од
16 јули 2011
Мислења
127
Поени од реакции
104
Никогаш не сум ризикувал, не сум играл, не сум се обложувал, но ти вредиш повеќе од се! За тебе ако треба ќе играм Тркало на среќата...Или пак руски рулет... :rolleyes:
 

Cheross

COOL BOY
Член од
27 август 2011
Мислења
548
Поени од реакции
381
Туу имам да ви кажам една фатална слу4ка.седиме во кафиц со другарми,и едно време другарми ми вика: види брат сега како ке ја фатам девојкава,и јас му викам е ај баш да видам,и типацов оди кон девојкава и му вели: извини колку е саат.и таа му кажа ,и овој му вика: епа е време да се запознаеме. леле девојкава кога му ја залепи една ѕвезди броеше детево.и детево замина како постран.Јас му викам кај ја најде ова бе психопатка,тој кутриот црвен за нигде..
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
За време на предавање вљубен студент на својата убава сосетка и дофрлува ливче на кое напишал:
„Сакаш ли исто што и јас?“
Таа го погледнува и му дофрлува свое со одговор:
„Да, ама не со тебе!“
 
Член од
17 ноември 2011
Мислења
25
Поени од реакции
29
Idesh na shank. Gleash do tebe nekoja jaka cura. Se merkate onaka podolgo vreme... palish cigara i duvash u faca, ona se zakashluva i u dadeno vreme u daden momenat butash jazik (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom