Најубава кола која што ја видов денес...

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
БЕНТЛИ ГЕТЕ !



не само што ја видов туку седнав у него !



ЈЕ - БЕ - ЊЕ !!
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
кога дигна 100че за 4.5 сек. малце ми фалеше да напраам беља :drk::dancing::vozbud:

колава е стварно ебење, се договоривме со пријателот да му ја изнајмам на една вечер за 200еу, иако не му требаат него сепак мене ми треба БЕНТЛИТО ! :excited:
 
С

Спенсер

Гостин
вчера... иако надвор пукаше сонце,наместо да побрзам,ја си се влечкав,само за да ги гледам коливе...






сите црни!!! несвест:vozbud: видов и едно црвенко ферари,ама незнам точно кој модел е... јаки коли има најчесто а паркингот кај беверли...
 
Член од
6 август 2007
Мислења
387
Поени од реакции
3
Дане знае некој Леов Пепи шо ферари ново земал?:vozbud:
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Бела RS 6 на странски таблици прошета низ Скопјево деновивве...
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
кога дигна 100че за 4.5 сек. малце ми фалеше да напраам беља :drk::dancing::vozbud:

колава е стварно ебење, се договоривме со пријателот да му ја изнајмам на една вечер за 200еу, иако не му требаат него сепак мене ми треба БЕНТЛИТО ! :excited:
Да изнајми Бентли за 200 евра. :3:

Добро друже што човек е тој аиде објасни? :)
Ако ти праи услуга, ќе ти го даде беспари да го возиш вечерта, а ако му е за парите - 200 евра сигурно нема да му покријат штета ако ти го изгребеш или не дај боже се зачукаш со него.

Имаш во Англија ваков бизнис, околу 600 евра е од ЧАС за Порше 911 рецимо, плус 50,000 евра ако некаква штета направиш случајно. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom