Најубава кола која што ја видов денес...

Член од
18 август 2007
Мислења
135
Поени од реакции
8
Porsche 911 у тафталиџе карши верото.. исто као на сликава само сиво, коска! :D


 
Член од
27 септември 2008
Мислења
375
Поени од реакции
24
На пракингот кај ресторан Дуомо мислам дека се викаше,близу карате клубот ,,работнички"!!!
 

Duduk

Korg Maniac
Член од
8 јули 2009
Мислења
953
Поени од реакции
99


Кај Католичка.. на Иво Лола Рибар.. само што беше бел



И Хамер ваков видов, паркиран беше пред Хард Рок..
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Денеска на семафорите во Струмица застанав од десно до Ламбурџинито...... тој рева јас ревам, пуштам прозорец само да се слушне, и тргнавме на зелено, му пресеков пат и тој намали и јас го претекнав ......... јеееееееееееееее:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Десно имаше коли и не можеше да ме претекне само ми се залепи, и на следните семафори јас му завртев лево и му избегав во непознат правец јееееееееееееееееееееееее:vozbud::vozbud::vozbud:

Мој Глигорчо vs Lamborghini 1-0 >))))))))))))))))))))
 
Н

'Никола'

Гостин
Југо, ама од тие поновите со пофенси предница.:pos2: Сериозно, само до продавница излегов, и видов три коли паркирани, југово, 101, и буба од старите ама на трупци качена со иваени тркала. Епа сеа..:)
 

_Vlatko_

Rossonero
Член од
2 ноември 2008
Мислења
759
Поени од реакции
45
едно ферари не знам што модел беше прошиша пред Бисер пред 2 саата :vozbud: онака сите што стоеа на пешачки и чекаа да поминат не им се поминуваше...сите зјапаа у него :vozbud:
 

TurboCharger

КарамбатА
Член од
17 јули 2009
Мислења
398
Поени од реакции
14
денеска ништо не видов, ама вчера беше најубаво едно Ферари 599 ГТБ
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.884
Поени од реакции
2.087
BMW M1 вчера во Дебар Маало. :smir:
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Денес видов повеќе убави...би ги издвоил
Мерцедес Е-купе

Бентли

Масерати Гран Туризмо
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.698
Поени од реакции
288
Денес не, али пред пар дена бев во Женева на авто салонот, незнам од кај да почнам, Koenisegg, Zonda, Ferrari, Aston, Lamborghini, Maybach. А зимоска во Брисел се погоди изложба на Bugatti, имаше 3 4 вејрона, како и сите прототипи од 90 и некоја па до денес. Ако некој сака можам и да аплоудивам сликички.
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Денес не, али пред пар дена бев во Женева на авто салонот, незнам од кај да почнам, Koenisegg, Zonda, Ferrari, Aston, Lamborghini, Maybach. А зимоска во Брисел се погоди изложба на Bugatti, имаше 3 4 вејрона, како и сите прототипи од 90 и некоја па до денес. Ако некој сака можам и да аплоудивам сликички.
Аплодирај.
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
У Центар,а вчера пред плоштад исто вакво само бордо боја ..Инвазија на ферариња у ск
 

Kajgana Shop

На врв Bottom