Најубава Македонка! (со слики)

Дискусија во форумот 'Мода и убавина' започната од gerard, 1 јуни 2005.

 1. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.700
  Допаѓања:
  2.754
 2. Tonchie

  Tonchie BATTERY +

  Член од:
  15 јуни 2005
  Мислења:
  12.001
  Допаѓања:
  4.098
  среди си го линкот
   
 3. Трипл Што?

  Трипл Што? #Протестирам

  Член од:
  30 декември 2017
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  30
  [​IMG]
   
  На Krstev, Klin, snatch и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.700
  Допаѓања:
  2.754
  [​IMG]
   
  На The Wild Boy и Acohipmk им се допаѓа ова.
 5. Acohipmk

  Acohipmk Манипулативна кокошка.

  Член од:
  3 ноември 2008
  Мислења:
  1.336
  Допаѓања:
  1.804
  Да се надоврзам на Влатко од претходната страна.
  [​IMG]
   
  Klin, snatch, Vlatko_Gjorce и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Riken

  Riken Stuck in reverse.

  Член од:
  9 декември 2008
  Мислења:
  7.222
  Допаѓања:
  8.850
  Комшиката од 3ти.
   
 7. nik1

  nik1

  Член од:
  6 април 2014
  Мислења:
  2.371
  Допаѓања:
  3.005
  a ona od 4 ja zaboravi :P
   
 8. Loner

  Loner

  Член од:
  8 јуни 2010
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  120
  [​IMG]

  Ирена Илиевска, од македонски народни приказни на канал 5 :love:
   
  На The Wild Boy, Acohipmk и Govinda им се допаѓа ова.
 9. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.429
  Татијана Стефановска:)

  Татијана.JPG
   
 10. zmej gorjanin

  zmej gorjanin

  Член од:
  26 јануари 2009
  Мислења:
  7.400
  Допаѓања:
  7.829
 11. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  8.869
  Допаѓања:
  3.777
  Eдна може не толку форсирана
  [​IMG]
  Николина Славковска, Ninna Red e пишана на социјалниве мрежи. Беше новинар во Бекстејџ краток период пред да згасне таа емисија а пред некој ден ја видов како новинар и на 1ТВ плус се занимава и со мода нешто. Во последниот спот на Тајзи ја има


  Не е нешто бог знае колку најубава ама може да се вброи меѓу убавите македонки.
   
 12. The Wild Boy

  The Wild Boy Ни името, ни Samsung - от.

  Член од:
  26 декември 2017
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  140
  Еј, да те прашам нешто... Видов дека ти пиша за водителка од бекстејџ па си помислив може знаеш.. Барам една во бекстејџ исто така беше водителка само што не е оваа, туку некоја друга но незнам баш која сега... Единствено што знам за неа:
  Беше 2014 (Фифа Мундијалот за Светскиот Куп) и даваа на Бекстејџ на тоа убаво се сеќавам имаше една водителка таму мислам дека во кафиќ беше, во живо се емитуваше на прва. Таа беше облечена во црн фустан ако не се грешам и беше една од двете водителки ако не се грешам. Е сега ако знаеш ти која е тогаш пиши, за да ја најдам. Или пак ако имаш тешкотии да ја пронајдеш види тогаш кои биле водителки (сите) во бекстејџ во 2014-та. Фала однапред!
   
 13. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  8.869
  Допаѓања:
  3.777
  Не се сеќавам која била ама да не била ова

  Мартина Михајловска мислам се вика
  [​IMG]
   
 14. The Wild Boy

  The Wild Boy Ни името, ни Samsung - от.

  Член од:
  26 декември 2017
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  140
  Некоја друга што била во тоа време??? Освен оваа и онаа другата?
   
 15. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.429
  Миа Костов?
   

Сподели преку: