Најубава Македонка! (со слики)

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535



Га обожавам водителкава на Екслузив. Права женска. Но ќе ве замолим ако може некој да најде од нејзе посебни слике без овја лигушов а и да ми го каже нејзиното име.
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
[zEUs];2535026 напиша:



Га обожавам водителкава на Екслузив. Права женска. Но ќе ве замолим ако може некој да најде од нејзе посебни слике без овја лигушов а и да ми го каже нејзиното име.
Ивана Хаџиевска, едно време на Ексклузив ја пишуваа Иванна :/
Не знам дали е манекенка, а мислам дека има некои постари слики од неа сама на ексклузив.ком.мк
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Елена Велеска

Eлена Ристевска

Сара Леши
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Од јавниве фаци Ана ми е на список :pipi:


 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.736
Поени од реакции
5.419
Маријанчево зрачи со еротика маматааа :vozbud::vozbud::vozbud: док свира радио шта би ти радио танананааа наааа :pos: :pos:



а Вера Мештеровиќ едноставно е преубава, штета шо не можев да најдам поубава слика од неа

 
Член од
3 јули 2008
Мислења
245
Поени од реакции
9
[zEUs];2535026 напиша:



Га обожавам водителкава на Екслузив. Права женска. Но ќе ве замолим ако може некој да најде од нејзе посебни слике без овја лигушов а и да ми го каже нејзиното име.
Еве...


 

~ Bella ~

Fly Away...
Член од
23 мај 2009
Мислења
23
Поени од реакции
0
Од сите овие предност дефинитивно и давам на Ивана.
Најубава е,има нешто што пленува во погледот.
Сите овие Елени,Мелени,Сањи и незнам ни јас што,се извештачени до даска,нема ништо природно и убаво во нив.Тони шминка = лажен изглед. :toe:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.410
Поени од реакции
7.721
Аааа, Блубери, СКАР!!!
Иванна ја сакам највеќе на свет :)

Туку... и девојките по рамковниот ќе ги сметаме за Македонки? Во тој случај да распалам една галерија со Туна. Ја гледав кај Боки на емисија, и убаво ми дојде на душата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom