Најомилена (култна) сцена од филм

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
15.848
Поени од реакции
7.500
Сон Омут и ветераните пеат за битката на Галиполи во Наоѓачот на вода.

 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
Депортиран во Шведска. Тврди дека не е од таму.

 
На врв Bottom