Најодвратна песна што сте ја слушнале?

Rock Girl

Liber, libertas!
Член од
11 август 2007
Мислења
500
Поени од реакции
28
Хахахахахаааа леле и ја баш денес ја слушнав, аууу песната какво срање е, неам зборови, кога ја слушнав не ми се веруваше дека такво нешто можат да напраат, а камо да го пуштат на ТВ.
 

Fama

Bombin' thru the speakaz
Член од
10 февруари 2009
Мислења
518
Поени од реакции
19
Ima poveke, tie se pretezno Bugarski i turbofolk pesni :lut:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.872
Поени од реакции
18.571
Тука е Маријан Стојановски такозвани Веѓа кој се истакна со песната која иде вака: Ненаситееееееееееен, ненаситен сум по тебе, ненаситеееееееен вчера утре и денес, од усните што се опиум за меееееннеееееее:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: ШИФРА: ПОЉУБИМЕУОБРВЕ :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Јас сега слушнав една случајно и се запрепастива ...Јер ја сам змија, а ти си жаба, жаба...... мислам песнава како за реклама на зоолошка да е:pos2:
 
Член од
15 март 2006
Мислења
95
Поени од реакции
5
Хахахахахаааа леле и ја баш денес ја слушнав, аууу песната какво срање е, неам зборови, кога ја слушнав не ми се веруваше дека такво нешто можат да напраат, а камо да го пуштат на ТВ.
A uste pozaprepastuvacki e faktot sto na mnogu mesta citam komentari deka pesnata e super, inovativna, neznam eden kup pofalni zborovi.Abe ne mi se veruva.:tapp: .:uvo:
Ja koga ja slusnav ostanav so otvorena usta ,vo negativen kontekst normalno:icon_eek:
 

Rock Girl

Liber, libertas!
Член од
11 август 2007
Мислења
500
Поени од реакции
28
Аха, и јас:pos2::pos2::pos2: Лелеее луѓево или оглувеле или полуделе!!
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
Се што е турбофолк го мразам до коски:lut:
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
23
Поени од реакции
0
risto od pripor-seti se .. genijalno :salut: ... da ima nekoj link za DOWNLOAD ??? :)
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
90% од лајнариите што се вртат по Ем Ти Ви. Не можам баш точно да избрам фаворит. :D
 
Член од
15 декември 2007
Мислења
865
Поени од реакции
28
Diva-Beyonce
Песнава ми е :icon_rollНе дека не сум слушнала поодвратна,ама во последно време оваа ми е фаворит.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom