Најодвратна песна што сте ја слушнале?

Член од
28 јануари 2009
Мислења
238
Поени од реакции
37
шо знам има многу незнам од кај да почнам скоро секаква сабанерија нетреба поише да зборам
 

DeepPurple

* Belly Fairy *
Член од
16 јануари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
10
Lele тука имам реферати да пишувам...
Ке почнам од турбофолк: Каква е таа песна Аспирин, на што учи?? Многу се нервирам кога ек слушам некои тука 14 години ја пеат на цел глас, абре ни текст ни музика. Тоа се однесува на повекето турбофолк песни.
Рап: Исто срање..
 

Rock Girl

Liber, libertas!
Член од
11 август 2007
Мислења
500
Поени од реакции
28
Се согласувам потполно. У петокот бев на еден роденден и пуштија една песна, цитирам- "Ја бих сваки дан, дечко ми е уморан, опа цупа цике цакееее".:pos2::pos2: И такви зеле сите ја пеат песната. Само да кажам дека порано си отидов од роденденот.
 

J@mbo

Zack de la Rocha
Член од
18 септември 2008
Мислења
386
Поени од реакции
8
Lele тука имам реферати да пишувам...
Ке почнам од турбофолк: Каква е таа песна Аспирин, на што учи?? Многу се нервирам кога ек слушам некои тука 14 години ја пеат на цел глас, абре ни текст ни музика. Тоа се однесува на повекето турбофолк песни.
Рап: Исто срање..
mislis urban rap da te popravam :smir:
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
154
Поени од реакции
5
така е ... за жал за рап ги знаат само тие 2ца што не се рапери...
али ова второво ме насмеа хаххахаха... еј .. за турбофолкот.. знам дека е музика која ја слушаат за пиење... јас и за пиење и за спиење хаха за све само рап бе бачко ;)
хаха... поздрав .. други музики не ми сметаат али турбо фолк.. и општо српски песни македонски ( освен рап) не поднасам... :smir:
Taka e brat.Ova turbofolkov znae samo da ti go ispere mozokot i samo se zalat kako ne im odi vo ljubovta:wink:.RAP SOUL 4 EVA!!!!
 

CIL

Член од
21 август 2008
Мислења
750
Поени од реакции
55
Еминем - Lose it ....... не ја сакам бе:toe: Има јаки песне ама оваа кога ја слушнав ... катастрофа.
 
M

makedon^

Гостин
Najodvartno nesto mu e bugarska muzika, nz ama ne mozam da ja sfaram nikako. Srpsko ti e same shit. I ligaviot balkanski pop :S
 
Член од
19 јануари 2009
Мислења
101
Поени од реакции
5
ima edna (sedmi sprat)
edna od poglupite pesni sto sum gi slusnl, a ima mnogu eheheeeeeeeeeee
 
Член од
15 март 2006
Мислења
95
Поени од реакции
5
Ja poodvratna pesna od pesnata Gensta oro od Sleng nemama ma bas odamna slusnato. Neznam kako moze uopste da bide vo kokurencija za evrosong. Uzas!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom