Најодвратна песна што сте ја слушнале?

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Lele aman nemoj samo da me upucas eve 10.6 samo aman nemoj me uplasi na mladi godini ......pocna star trek se gleame za 40 min
 

manijak

Full of shit!
Член од
15 април 2006
Мислења
1.219
Поени од реакции
1
Bjork не можам да ја поднесам. Има најглупи песни што сум ги слушнал некад, има гадни спотови, гадна е, пореметена е малце (малце појше) и то.
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.729
Поени од реакции
978
manijak напиша:
Bjork не можам да ја поднесам. Има најглупи песни што сум ги слушнал некад, има гадни спотови, гадна е, пореметена е малце (малце појше) и то.
Aман бе чоек не заебавај...баш е cool Bjork,а и песните и спотовите и се одлични...иначе не неможам да сварам било што од турбо фолк без разлика дали е од северот,истокот или некоја наша турбо песна...се е тоа исто срање...а исто така и голем дел од странските и наши песни последниве години(мислам на глупите r`n`b срања)...btw убедливо најдебилна песна што сум ја чул последниве месеци е онаа од Џогани...незнам точно како се вика,но рефренот е Бичу позната у свим новинама...тежок идиотизам е песната
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Ptolomej напиша:
btw убедливо најдебилна песна што сум ја чул последниве месеци е онаа од Џогани...незнам точно како се вика,но рефренот е Бичу позната у свим новинама...тежок идиотизам е песната
песните не да и се идиотски скоро сите до една, али тренд шо ќе праиш...ќе слушаш на сила коа ти се другарките србомани
 

Trancer4e

Extreme Trance Addict
Член од
25 јануари 2006
Мислења
427
Поени од реакции
1
BeBe11 напиша:
песните не да и се идиотски скоро сите до една, али тренд шо ќе праиш...ќе слушаш на сила коа ти се другарките србомани
kako neeeeee.....abe so gi lulas..odma kabel od steker..i NEMET vise sranjeeeeeee :))
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Све српско и шабанско од поново време е идиотско.Секоја чест на некои легендарни песни од пред 30/40 години,зашто тогаш пеел само оној што знае да пее,сега пее секоја будала и многу се губи на квалитет!!!
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Најодвратна песна/трака да ти зуе трафостаница........ жанр: Noizecore. :) :)
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Ја од Ноне песните ми идат на аааааааААААААААаааааааааа.........живци! АААААААААааса Ноне кој глас го има, аааа ме прогања гласчето нејзино
 

Kajgana Shop

На врв Bottom