Најодвратна песна што сте ја слушнале?

Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
ima 3-4 shto ne da se glupi i debilni, vekje ne znam shto da kazham za nif...ednata e onaa "topceto" sto izleze pred 3-4 god. 'tuka ima tuka nema te go topceto'...uh na nervi mi igrashe. pose edna pesna so se vrtese po internet ali na shala i na krajot hit stana. pesnata 'seti se' od risto od pripor ne znam kolku od vas ja imaat slusnato. pose onaa 'ratka piratka' bugarska stara pesna. i za kraj 'XXL' ili 'redbull' onaa pesnata shto nema zborce salam vo nea tuku sve e 'tpr tpr' 'cha cha'...ovaa poslednata mora da priznaam deka mnogu si ja sakam iako e epten idiotska;) sekad koa ke ja cuam odma mi se stanuva da igram ;)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
E pa vaka preska imase tema koja pesna najveke ve pali ili nesto taka.E pa sea ako moze mislam koj saka neka si kaze koja pesna go zivcira do tolku za da pomoslis deka ti e zal sto si covek.Jas ne mozam konkretno da se opredelam od tolku golemiot izbor na TV PINK i PLANETA no bi izdvoil TAKO MLADA od sanja tavic ova......TANJA SAVIC epten pesnata u srce me pogodi pa duri i hit stana i sto e najcudno ne sto e samo pesnata samoubistveno losa tuku i curata ja pravat bomba ....wow edna misterija po druga.Ali toa ne e vazno ajde decki da gi vidam ako moze vasite mislenja!!!!
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Onaa od srbine - Udri Brus Li
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
od severina ovaa novava-stikla ili kako i da se vikase,nemozam da ja svatam taa pesna...mn.e debilna
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Ја ич неможам да ја сфатам поентата на МИЛИОНИ КАМИОНИ. Коа ќе ја слушнам, аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
 

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
се од турбо фолк и бугарски фолк. право сменувам канали :)
а да и странска поп музика на MTV
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
се шо е хеви метал и друг вид на ненормално дерење. после ја бичу позната, ожени ме... и од тања савич сите.
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Се што пее Ѓорѓи Крстевски,не го варам типот и готово,а згора на тоа песните му се вештачки,без емоции,недоживеани.Барем јас така ги доживувам и сместа мењам,а го чујам, ми иде вака еден нагон што се опишува со-бљак!
 

Steve Vai

Guitar Wizzard
Член од
14 декември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
7
хм, нејќум рап, она тупс тупс ми е стварно одвратно. Искрено и од се срце мразам секаков вид на турбо фолк, без разлика дали е српски, босански или бугарски. Еве, за најодвратна ја ствам она Азис и Глорија, Не сме безгрешни но сме истинскииииии. Дај пиштолот!
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
ima vakva tema otvoriv od poodamna
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
slavisa-kolku vetrovi me hibale
samiot naslov kazue se
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Комплетниот „опус„ на нашите комшиски турбофолк „музичари„ од секаква провиниенција, како и нашите домашни дебилштини на татини и мамини синови кои со некоја пара сакаат да станат пејачи и пејачки.
 

Trancer4e

Extreme Trance Addict
Член од
25 јануари 2006
Мислења
427
Поени од реакции
1
СтрумичанецО напиша:
се од турбо фолк и бугарски фолк. право сменувам канали :)
а да и странска поп музика на MTV
Me 2.....ama epten mi gazat pesnite na zifci...mi ide TV-to da go frlam od tarasa koa ke naidam na MTV, PINK, Planeta i sli4ni sranja.....


tha_Casper напиша:
се шо е хеви метал и друг вид на ненормално дерење. после ја бичу позната, ожени ме... и од тања савич сите.
ej pa Death Metal ne ti pre4i a? samo heavy? :)))))




metalot i4 ne mi pre4i......sakam sekakov hardstyle :)......bas e dobra taa muzika (nekolku pesni gothic black i death so imaat klavijatura) ...ama koa ke naide nekoj so kola i unutra do daske "ozeni meeeeeeeeeeeeeee":nesvest:....i mi ide da go zapalam:violent1: zaedno so kolata....epten me iritiraat tie pesni...epten glupo mi deluvaat...isto taka rapot me iritira...

najodvratni pesni : Dont Cha i my hamps ......huh!:nerv:, mi se povraka od tie pesni, mi ide zeludnikof vo usta i pak mi se vraka nazad :nesvest: :kez:

:music3:TRANCE FOREVER!:music3:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Takov pozitiven STAV se bara bravo be luge site imate 10 bravo bravo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom